reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NUROBLASTOMA- złośliwy nowotwór mojej córeczki

Judysia - aż sie popłakałam - tym razem z radości. Bardzo cieszą nas takie wieści i dobry humor Zosi :)
 
reklama
Boże wierzę że to dobry znak, że Zosieńka nabiera sił i dlatego śpiewa i że to śpiew radości bo czuję że teraz będzie już tylko lepiej:-)Trzymam kciuki za najdzielniejszą Zosię:-):-)Myślami jestem wciąż z Wami:-)
 
Zosia w nocy i rano jeszcze dużo wymiotowała ale potem już nie i nawet sporo zjadła. Wyniki po raz pierwszy nieco podrosły- SZPIK RUSZYŁ!
Zjadła prawie słoik zupki, wybawiła się, wytańczyła i zasnęła. Czasem troszkę zapłacze bo nawet morfiny już nie dostaje. Mam nadzieję że teraz będzie już tylko lepiej!
 
Zosia w nocy i rano jeszcze dużo wymiotowała ale potem już nie i nawet sporo zjadła. Wyniki po raz pierwszy nieco podrosły- SZPIK RUSZYŁ!
Trochę się pobawiła, potańczyła, smiała się, zupełnie inne dziecko. Czasem ją cos zaboli bo już morfinę jej odstawili!!! Oj, mam nadzieję że z dniana dzien będzie coraz lepiej!
 
HURA!!! Super!!!
Wow, jak się cieszę!
Zosiu, wcinaj jedzonko, śmiej się, turlaj.
A Ty Judytka trzymaj się, taki Twój los, że teraz szaleństwa bąbla musisz wytrzymać ;-)
 
JUPIII nareszcie,teraz będzie tylko lepiej.
Inaczej być nie może4.
Nadal trzymamy ogromne kciuki,i modlimy się za Zosieńkę.
 
I tak powinno być !!!!! Zosiu cudzie kochany ale bym Cię uściskała!!!! A ten szpik niech się bierze do roboty i nadrabia zaległości, jak tyle czasu wagarował ;-). Ochhh w końcu cudowne więści :-)
 
SUPER!!!!!!! Naprawdę bardzo dobre wiadomości na które wszyscy czekaliśmy !!!!! Teraz to już będzie tylko lepiej !!!!!! Te nocne harce były tylko wstępem do czegoś dobrego tak jak dziewczyny podejrzewały. Judysiu musi być lepiej nie bierzemy innej opcji pod uwagę !!!!!
 
reklama
Do góry