reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

reklama
Witam!
zuzkus dzięki za namiar i za zaproszenie
Sabinka gratulacje
Aga badz twarda nie dawaj się
Spadam z małym za chwilę na szczepienie,bo przed Świętami się nie odbyło,w sobotę Chrzest Kubusia i trzeba coś upiec,ugodować,także na razie jeszcze mam urwanie ale będę częściej zaglądać kiedy to już będzie za nami
pozdrawiam
 
dziekuję kochane za życzonka:-)

Krewetka ja robiłamw medikorze...paciorkowiec mi wyszedł i miałąm antybiotyk przy i po porodzie:)
Aga udanego chrztu:-) my chrzcimy w czerwcu:-)
Zuzia gdzie mężuś prace dostał? wyjeżdza dalej gdzieś/
AgaS aoby brzusio nie twardniał!!

buziolki kochane;-0
 
cześć mamuśki :)) widzę że tu ostatnio ucichło ale robi się coraz cieplej więc pewnie każda więcej czasu spędza na polu niż w domkach przed kompem :))
ja też ostatnio rzadko znajduje czas na kompa a jeśli już to wtedy poprawiam prace mgr bo pasuje ją w końcu skończyć :))
jak się czujecie dziewczynki??
sabinko jak młody??
aga jak się czujesz??
zuzka dobrze że mąż już coś złapał :))
 
hej dziewczyny;-):-)
Sabinko gratulacje;-):tak::tak: to miałas porod do pozazdroszczenia;-):tak: a jak tam Tymuś? no i jak starszy braciszek? zadowolony z nowego członka rodziny?
a wlasnie mialam sie jeszcze pytac powiedz mi jak to jest z odwiedzinami po porodzie? i dziecko masz caly czas przy sobie?
Aga-S jak tam brzusi? mam nadzieje ze nie twardnieje:tak:
agniechak i jak tam? zycie wróciło do normy po chrzcinach?;-):tak:
Krewetka i gdzie robilas wkoncu te badania? tez bedziesz rodzila w NS?
milego wieczoru dziewczyny:-)
 
maja w szpitalu dziecko masz cały czas przy sobie. Przywożą jakieś 2 godziny po porodzie (chyba że jest noc to nie). Co do odwiedzin to wychodzi się z wózeczkiem i dzidzią na korytarz i tam może rodzinka odwiedzić. Na sali nie. Ja jak rodziłam to była epidemia grypy i wogóle nie było żadnych odwiedzin, a siedziałam w szpitalu tydzień przed i tydzień po porodzie.
 
Witam sie dziewczynki- u nas znow sliczna pogoda, wiec fakt przed komputerkiem malo- a jak juz to tez musze sprawy zalatwiac z allegro.
Jesli chodzi o brzusio to fakt pare dni bylo gorzej ale znow sie polepszylo - mysle ze to dziecko mi sie odwrocilo i dlatego tak ciaglo w dol.
Zreszta zobacze w poniedzialek co tam sie podzialo z szyjka- oby nic:)
Wiki od 20 tyg. lezala gowka w dol wiec to bylo fatalnie- ciagle mialam kamien na dole, ktory wiercil dziurkejak zmieniala pozycje:( nie bylo to ciekawe. mam nadzieje ze teraz maluszek dluzej posiedzi w innej pozycji i obroci sie dopiero kolo 30 tyg.:-)
Pozdrawiam i zycze milej srody- bede wpadac was czytac ale nie koniecznie ciagle pisac bo jakos wena mnie ostanio odeszla- a pozatym ostatnie wydarzenia- mnie calkowicie rozbily
:(((
 
reklama
Witam!My już po chrzcinach,malutki w kościele był grzeczny ale przy przygotowaniach nie mogłam na nikogo liczyć jak i póżniej tak,że dzieciaki strasznie się rozbestwiły,Piotruś nie słucha się wogóle a Kuba ciągle by chciał na ręce.I na łep mi już to wszystko siada,mam nadzieję,że teraz będę miała więcej czasu na bb
pozdrawiam w ten deszczowy dzień!
 
Do góry