reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

Hej sadeczanki!:-)
Chwilke mnie nie bylo ale pochlanal mnie wir porzadkow przedswiatecznych w domu i na podworku. Po za tym pogoda sliczna wiec korzystamy i siedzimy na polu. No i jeszcze zalatwienia z Komunia ani i z Krzysiem do lekarza itd itp

Aga zycze samych pomyslnych wiesci i zeby zadne zle prognozy sie nie pojawily
Sabinko a Ty dalej w dwupaku?
Niunians twoja Corka wcale nie jest grubasem, nie da sie dziecka przekarmic sama piersia
Agniecha dzielny Piotrus, moje dzieci dzielne po tatusiu:dry: czyli nawet buzi u dentysty nie otworza:-D
A co do rehabilitantki to do mojego brata corki przyjezdza z Przyszowej raz w tygodniu ocenia postepy i pokazuje nowe cwiczenia. Ale niestety prywatnie. Jesli potrzebujesz dam namiary

Pozdrawiam!:-)
 
reklama
Czesc dziewczyny - a ja tak z Waszego ranka:))) za chwile skakuje do lozeczka.
Na razie wszystko jest w porzadku, czuje sie dobrze. O tamtym wole nawet nie myslec-napisze Wam cos w przyszlym tyg. jak bede po badaniach:/
Zycze mielego weekendu i pozdrawiam:-).
 
cześć mamuśki :)) ja dzisiaj zabiegana bo najpierw młoda spała do 10 bo jej się wszystko poprzestawiało, później do kościoła, obiad i pojehałam do media markt wywołać zdjęcia. Mieli promocje i były po 0,33zł więc za 110 zdjęć zapłaciłam tylko 36 zł :)) wiekszość porozdawałam babciom, chrzestnym itp :))
 
Witam!
Ja tylko na chwilę,dzisiaj wyjeżdzamy do dziadka na Kujawy,wracamy za tydzień.
ZUZKUS przypominam się
pozdrawiam
 
reklama
CZesc dziewczyny- widac ze tepo forum spowolnialo przed swietam- no ale wkoncu kazda ma cos do zrobienia.
U mnie na razie w porzdku , dzisiaj popoludniu jade jeszcze na badanie, wiec zobacze co mi tam powiedza....
Trzymajcie sie kochane i nie przesadzajcie z tymi porzadkami przed Swietami- bo pozniej nawet nie bedziecie wiedziec ze Swieta byly:)))
 
Do góry