reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

reklama
ja zaglądam :)) tylko ostatnio jestem troszkę pochłonięta wyszukiwaniem jakiś fajnych ofert na wakacje :)) trzeba coś zaplanować a z małym dzieckiem jest to jeszcze trudniejsze :))
młoda ma jakiś katar i zaczęłam jej podawać cebion nie wiem ile kropel dawać więc daje jej tylko 5. zobaczymy w przyszłą środę muszę iść z nią na szczepienie.
 
W tamtym roku jak byłam w ciąży to byliśmy nad morzem i miały to być ostatnie wakacje bo że niby z małym dzieckiem nie da rady itp a do tego że będzie krucho z kasą bo 3 osoby z jednej pensji, ale jakoś się udało i wylatujemy na Costa Brava czyli Hiszpania. Póki młoda jest mała to lepiej bo nie musi jeść nic innego niż cyca, nie trzeba za nią płacić, a lecimy 5 czerwca więc nie będzie upałów a w samolocie takie maluchy najczęściej śpią :))
znaleźliśmy tanią ofertę jak na hiszpanie ze śniadanią i obiadokolacją w formie bufetu tylko 3900zł.
gorzej tylko że się zastanawiam jak się zmieszczą w walizce te wszystkie pampersy :))
 
Hejka!
Witam jak zwykle poznym wieczorem. Plan dnia wykonany to jest drzwi wejsciowe wyczyscilam, wymalowalam...i nawet zdarzylam sie przykleic i musialam robic poprawki.
Maciej znowu chory i to nie oskrzela a obawiam sie ze raczej astmatyczne, jutro jade do alergologa. Chcialam dzisiaj ale byla na szkoleniu. A nasza rodzinna powiedziala ze ona podejrzewa ze to z alergii...tyle to i ja wiem

Wczoraj posta napisalam...i zginal :szok:

Ja nie podawalam Ani ani Krzysiowi vit K, Mackowi zaczelam podawac ale go brzuch bolal i dalam spokoj.
Niunians wakacje mhhh tez bym chciala ale w tym roku raczej sobie odpuscimy

Pozdrawiam
 
CHŁOPCY 067.jpgCHŁOPCY 073.jpgCHŁOPCY 052.jpgniunians ale Wam fajnie,my to w tym roku jak już to może nad morze,a co do pampersów do ich teraz na prawdę duźo idzie
zuzkus mały remoncik?trzymamy kciuki za Maciusia,bo my też to przechodziliśmy
posta o nie wykorzystanej szansie?natknęłam się na taki

a co ja będę robić?
chyba znów się nudzić,poza tym A. zabiera codziennie samochód od ponad tygodnia,ja tu chyba niedługo zbzikuję!
pencil.png
 
Ostatnia edycja:
witam dziewczynki z rana. Ja tylko na chwilkę bo ładna pogoda więc chce iść na spacerek zrobić pranie itp :))
zuzka a może to od tego pyłu wulkanicznego :)) hehehe
 
reklama
Objechalam do Sacza na darmo bo na drzwiach gabinetu kartka ze z powodu szkolenia caly tydzien zamkniete wrrr i dalej nic nie wiem a chlopak sie meczy ehhhh

I ta pogoda tez doluje

Agniecha tak tak myslimy o 4 maluchu tylko same wiecie tak swiadomie sie zdecydowac...
Aga a co u Ciebie, jak ciaza? Wszystko ok???
Niunians korzystaj z pogody bo strasznie zmienna w tym roku jest

Pozdrawiam!

PS a co sie z reszta stalo???????? Sabina, Sylcia, Aldona, Emcia, Justa???? Nie ukrywajcie sie!
 
Do góry