reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

dobry dzień

Zuzkus a ja czytalam duzo negatywnych opini o tej lekarce
wiec chyba to jest tak, jak sama nie sprawdze nie bede miała pewności
Sabinko o Jurkiewicz też roznie - ponoć od razu daje antybiotyk - zapobiegawczo :)

informacje te znalazlam na necie wiec traktowac trzeba z przymrozeniem oka
ale przyznac musze, że brakuje w Sączu dobrej opieki medycznej, wszystko jest fajnie jak dzieci malo choruja, jednak jak cos sie dzieje to katastrofa

u nas juz lepiej, Julia prawie 40 godzin bez gorączki :-), mam nadzieje zejuz bedzie lepiej

Pozdrawiam
 
reklama
Witam kochane!
Zaglądam dopiero wieczorkiem bo wyrabiałam dziś 200% normy:-D
5*pranie (ręczniki, pościel, robocze M i dwa normalne) dom posprzątałam tip-top od góry do dołu i truskawki przeplewiłam. Miałam w planie jutro posiać ale urząd skarbowy chce mnie widzieć:baffled::crazy: bo im się za dużo odliczeń wydaje:wściekła/y::angry: palanty

Pozdrawiam!
 
elo:-) nożesz kurde...pisałam wczoraj i czemu nie ma mojego posta? wrrrrrrrrr

ZUzia 5 prań!!!!!!!! zwariowałaś:-)
a co do skarbówki to ja byłam w zeszłym roku na rozmowie;-) i w tym pewnie też pójde:-) bo mamy dosc dużo odliczeń...

a jeszcze byłam wczoraj z kapikiem prywatnie u jurkiewiczowej:-) super babka:-) ja polecam:-)
 
Witam jestem z małopolski a konkretnie z Jabłonki wczesniej mieszkałam w Lasku (wieś koło Nowego Targu)czy moge sie dołączyć szukałam mam z Jabłonki ale nikt sie nie zgłośił wiedz pewnie sama jestem:-:)-(a fajnie by było spodkac kogos ze swojej miejscowosci
 
Hej Wiktoria! Myśmy się już gdzieś na forum spotkały;-)

Sabina ja też mam dużo odliczeń 3 dzieci, internet...ale wszystko ok i pieniążki będą:tak:

Pozdrawiam wszystkie!
 
hejka WIktoria:-) Jasne że możesz;-)
Zuzia no to supcio:-) no ja w tym roku kasiorke z e skarbówki na wczasy przeznaczam:-) a co..jak szaleć to szaleć:-) przynajmniej domowy budżet nie ucierpi;-)

ej no laseczki a reszta gdzie>>>>>>>>>????
 
reklama
Czesc Dziewczyny!
Kurcze ile mam zaleglosci, musze tu czesciej wpadac.
Pogoda piekna, az na spacerki chce sie chodzic :)
Dobijajacy jest tylko jeden malusi szczegol - REMONT ULIC :crazy: kurczaczki i halas za oknem z tym zwiazany.
I jeszcze jedno: nie sadzilam, ze w saczu jest taka parada wozkow, matka matce zaglada do wozka i z zawiscia patrzy na model !!! SZOK

Pozdrawiam, buziaczki
 
Do góry