reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

witam!dzisiaj długo leniuchowałam z dzieciakami,potem byliśmy przed domem z dobrą godzinę, trzeba było się odkopać z tego śniegu,teraz chłopaki śpią a ja mam czas dla siebie-jak miło cisza,spokój.
Info dla dziewczyn z dużym biustem,w realu przed kasami dziewczyna ma ala butik z bielizną,ma staniki z miseczką do rozmiaru g,w cenach najtańszy od ok 50zł,potem ok. 80zł.To są ceny tych powyżej rozm dd.
Starszaka bolą zęby ma po obu stronach dziurki,jak myślicie da się coś z tym zrobić?
zuzkus sprawa się wyjaśniła co do anonimu,u Ciebie przygotowania do Komunii,a u nas do Chrztu-zaraz po świętach,mam nadzieję,że to już wtedy to będzie naprawdę wiosna.
miłego dnia paaaaaaa
 
reklama
cześć mamuśki
Mam potwornego doła i nie mogę wymazać z pamięci tego co się dzisiaj stało. Na moim osiedlu, sąsiad który mieszka obok mojego brata zabił swoją córeczkę :((( nic tego się nie spodziewał, bo zajmował się dziećmi przykładnie i wszyscy jesteśmy w szoku. Dziewczynka miała 3 latka. Miała kilka ran kłutych, prawdopodobnie nożem. Starszy synek ma 5 lat i jest w przedszkolu a żona w pracy :(( ciekawe jak się dowie, współczuje jej. Zrobił to ok 13 i sam zadzwonił na policję :(( masakra... nic więcej nie wiadomo , policjanci i lekarze sądowi są w mieszkaniu :(
jak można tak robić... to nie wytłumaczalne... brak mi słów... biedna Emilka...
 
o rany!!!!nie wyobrażam sobie co jest w głowie takiego człowieka,że posuwa się aż do takiego stopnia-zabić własne dziecko-szok!
 
HEJ KOCHANE...
NIUNIA no ja czytalam masakra...
nie wiadomo dalej czemu to zrobil;-( biedne dzieciątko masakra:(

a co było kurde w niedziele na królowej jadwigi ...
też te zwloki znalezione...
koszmar!! wszystko koło nas Niunia;/
 
cześć mamuśki
Mam potwornego doła i nie mogę wymazać z pamięci tego co się dzisiaj stało. Na moim osiedlu, sąsiad który mieszka obok mojego brata zabił swoją córeczkę :((( nic tego się nie spodziewał, bo zajmował się dziećmi przykładnie i wszyscy jesteśmy w szoku. Dziewczynka miała 3 latka. Miała kilka ran kłutych, prawdopodobnie nożem. Starszy synek ma 5 lat i jest w przedszkolu a żona w pracy :(( ciekawe jak się dowie, współczuje jej. Zrobił to ok 13 i sam zadzwonił na policję :(( masakra... nic więcej nie wiadomo , policjanci i lekarze sądowi są w mieszkaniu :(
jak można tak robić... to nie wytłumaczalne... brak mi słów... biedna Emilka...
Niesamowite, i nie do uwierzenia ze tak mozna zrobic- ach mysle ze czlowiek byl chory i juz od dawna mial ten problem- tylko umial to maskowac- echh szkoda slow. Nie wiem co powidziec.

witam!dzisiaj długo leniuchowałam z dzieciakami,potem byliśmy przed domem z dobrą godzinę, trzeba było się odkopać z tego śniegu,teraz chłopaki śpią a ja mam czas dla siebie-jak miło cisza,spokój.
Info dla dziewczyn z dużym biustem,w realu przed kasami dziewczyna ma ala butik z bielizną,ma staniki z miseczką do rozmiaru g,w cenach najtańszy od ok 50zł,potem ok. 80zł.To są ceny tych powyżej rozm dd.
Starszaka bolą zęby ma po obu stronach dziurki,jak myślicie da się coś z tym zrobić?
zuzkus sprawa się wyjaśniła co do anonimu,u Ciebie przygotowania do Komunii,a u nas do Chrztu-zaraz po świętach,mam nadzieję,że to już wtedy to będzie naprawdę wiosna.
miłego dnia paaaaaaa
No to pogode macie faktycznie paskudna , my po paru dniach znow gorszych dzisiaj sliczne slonko i 16 stopni- wow mala szlala na placu zabaw ze hoho. Teraz slodko spi:)))

Zuskus sprawa szybko sie rozwiazala i jzu po strach ze ktos Cie nie lubi:)))
Dziewczyny zycze milej nocki i jutrzejszego dnia. Pozdrawiam
 
hej!
Dziewczyny wyjechały chyba do ciepłych krajów!
My dzisiaj byliśmy z Piotrusiem u dentysty miał dwie dziurki-jedna już z głowy,przy okazji i ja skorzystałam,a Kubuś ma chyba słabe napięcie mięśniowe i musze to sprawdzić także czeka nas wkrótce wizyta u pediatry-pewnie nie obędzie się bez ćwiczeń,przerabiałam to już ze starszym
pozdro
 
niunia to sie w głowie nie mieści:szok: jak ten facet mogł cos takiego zrobic.... wlasne, bezbronne dziecko.... straszna tragedia:no::no::no:
agniechak i jak synek zniósł wizyte u dentysty? nie bał sie?:confused:;-)
sabina , a no własnie ty rodzisz wczesniej wiec potem zdasz mi relacje, jak było;-):-)
miłego dnia dziewczyny! wkoncu wiosna;-):tak::tak:
 
cześc mamuśki :)
byłyśmy wczoraj na szczepieniu, mała nie zapłakała. Waży już 7700 i jak zwykle lakarka stwierdziła że grubas :(( przecież jej nie zagłodze, a co mam zrobić jak ona je krótko a często. Przecież nie wiem ile cyca wypija. Jak zje 100ml odciągniętego z butli to nie je przez 3 godziny a jak je z cyca to co 2 zwykle chce.
jak dla mnie nie wydaje się strasznym puckiem, co wy o tym sądzicie??
 

Załączniki

  • DSCN1443..jpg
    DSCN1443..jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 23
reklama
cześc mamuśki :)
byłyśmy wczoraj na szczepieniu, mała nie zapłakała. Waży już 7700 i jak zwykle lakarka stwierdziła że grubas :(( przecież jej nie zagłodze, a co mam zrobić jak ona je krótko a często. Przecież nie wiem ile cyca wypija. Jak zje 100ml odciągniętego z butli to nie je przez 3 godziny a jak je z cyca to co 2 zwykle chce.
jak dla mnie nie wydaje się strasznym puckiem, co wy o tym sądzicie??
no NA GRUBASKA NIE WYGLADA, a tak na powazne przesliczna dziewczynka.
Pozdrawiam wszystkie- ja znow malo czsau mam, jakos dostalam energi , chyba przez ta sliczna podode , ktora niestey ma sie w sobote skonczyc.
Trzymajcie sie cieplutko i milego dnia zycze.
 
Do góry