reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

Cześć!
Niunias twoja Nikola wcale nie jest grubaską,dobrze,że nie kazała Ci dać jej na dietę.Ja wogóle bym się tym nie przejmowała,widocznie ta pani mierzy wszystkie dzieci jedną miarką,a przecież każde jest inne.Gdyby była za chuda też by było żle.Także olej jej słowa.A malutka jest śliczniutka,buziaki dla niej.ps.mój Piotruś też nie należał do chudzinek(może kiedyś pokarzę Ci zdjęcia) a teraz jedzenie trzeba w niego wmuszać,Kubuś też niczego sobie,wielki jak nie wiem co, ubieram go już w rozm.68 a nawet 74

Maja Piotruś u dentysty był bardzo dzielny,ja tam w sumie byłam zbędna.

agaS i inne kobietki -pozdrowienia

Miejmy nadzieję,że to za oknem to już wiosna!
 
reklama
DSSGFDH.JPG 012..jpgto moje łobuziaki zdjęcie z przed 2 mies.
pencil.png
 
niunia kazde dziecko inaczej przybiera na wadze, moj michaś miał refluks żoladka i wszystko zwracał i po miesiacu cyca malenko przybral i przeszlismy na mleczko zageszczone specjalnym preparatem i wtedy jak waga zaczela leciec w gore:shocked2::cool2: ja sobie zawsze sprawdzałam na siatce w ksiazeczce zdr.dziecka czy waga i wzrost sa mniej wiecej na tym samym poziomie centyli i ok;-) takze nie ma sie czym martwic a córeczka slodka;-):tak::tak:
Agniecha no to tylko cieszyc sie ze masz takiego dzielnego synka!;-):tak:no i swoja droga słodkie zdjecie i kochani chłopcy;-):tak::tak: Piotrus tez miał ciemnie wloski jak sie urodził? bo teraz blondasek;-) mojemu michałkowi tak z czarnych zjaśniały na blond:szok::sorry2::tak::tak:
 
Hej!
niunias teraz Piotruś przy Kubusiu to się wydaje wielki,a do niedawna myślałam,że jest jeszcze mały

Maju Piotruś przy narodzinach miał ciemne włosy a teraz ma dosłownie bielutkie,Kuba miał czarne,mąż śmiał się,że to chyba nie jego,bo on maciemny blond a ja jasny,chociaż teraz to jestem farbowana

gdzieś w Sączu widziałam sale zabaw dla dzieci,przypomnijcie mi gdzie to jest,bo chciałam się tam wybrać dzisiaj,ale za cholere nie mogę sobie przypomnieć tego miejsca.Bardzo słabo znam to miasto,potrafie dojechać tylko do kilku miejsc dosłownie.
 
Czesc dziewczyny:)))Witam sie niedzielnie - u Was juz prawie koncowka tego dnia, a u mnie jeszcze przedpoludniem.
Niestety w piatek zaczelam czuc pierwsze skurcze w tej ciazy- echhhh a ludzilam sie ze bedzie dobrze a i wierzylam ze bedzie lepiej. Wczoraj wyladowala w szpitalu- bo bolal mnie brzuch i jakos nie chcialam czekac do poniedzialkowj wizyty. Znaleziono jakis bakterie- niby nie grozna ale w lepiej ja wyleczyc zeby z niej jakies paskudztwo nie powstalo. Pozatym szyjka niby zamknita - wszystko okaze sie jutro po usg dopochwowym. ale jest rozmiekczona, co mnie bardzo martwi- bo dodatkowo pojawil sie ten bol bardzo podobny do boli z poprzedniej ciazy kiedy szyjka sie rozwierala. Mam przykaz - zmniejszyc aktywnosc i lezec jak najwiecej- zobaczymy czy jutro lekarze to potwierdza. Martwie sie bo z moja mala juz widze ze bedzie mi trudno trzymac sie ograniczen, jak ja bym chciala byc juz dziesiec tyg. pozniej.
pozdrawiam i odezwe sie jutro, po wizycie.
 
Witam dziewczyny- jakos spac nie moge a co dopiero kolo piatej rano, pisze do Was i zmykam jeszcze cos snu zlapac.
Wizyta minela- moja szyjka na razie ma ciagle te swoje cm- ufff, ale jednak pojawily sie inne problemy i nie wiem czy nie gorsze- chce narazie myslec pozytywnie, jak cos sie wyjasni to bede Wam pisac - narazie odkladam to dla siebie do wyjasnienia.
Pozatym waga po miesiacy 1 kilo w gore, e w tamten poniedzialek bylo wiecej niz w ten- ale to i dobrze, tyc nie musze zeby tylko dzidzi roslo prawidlowo!!! wlasnie maluszek wazy 310g:-).
A widze rownoczesnie ze cos pusto sie tutaj zrobilo. Pozdrawiam i weslolego dnia zycze.
 
hej!
dziewczyny a wy wyjechałyście czy co?
U mnie tak jak podejrzewałam potrzebne są ćwiczenia i wizyta u neurologa nas czeka.
AgaS trzymam kciuki żeby było dobrze
A ciężaróweczki jak tam się czujecie?

miłego dnia!
 
aga na pewno wszystko będzie dobrze. A co to za gorsza wiadomość?? dobrze że szyjka trzyma :)) duży już ten twój dzidziuś :))

ja ostatnio mam codziennie pobudki o 4 rano i już Nikola nie chce iść spać więc ja przez dzień padam na pysk. Dzisiaj na chwilkę wpadłam. Nie wiem co zrobić bo ona zwykle o 18-18.30 już chce spać a później rano jest masakra. Jak ją raz przetrzymałam to i tak wstała wcześnie. Jak już uśnie o tej 18 po kąpieli to już nie chce jej wybudzać.
jak wstawała o 7 rano to narzekałam a teraz modle się żeby spała do 6 :((
 
reklama
Do góry