reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

czesc dziewczyny!;-):tak::-)
sabina mi dr. mazgaj powiedział ze sanepid nie dopuscił oddziału bo cos mu sie tam nie podobało:sorry2: ale ze wszystko poza porodowka działa jak wczesniej i nawet na patologii leza kobiety w 38-39tyg ciazy..... no i jak długo potrwa remont i kiedy wogole otworza i czy otworza to on nie wie....
a ty tez jestes w ciazy tak? koncowka jesli dobrze docvzytałam, bo niemasz suwaczkow;-)
ja poprzednio miałam cesarke ale tym razem licze ze moze sie uda sn....
ale pogoda... mogło by wkoncu przestac sypac:sorry2:
 
reklama
bry wieczór:-)

Aga a u nas śnieg kochana!! ja mam dosć!! a Ty jak się czujesz??? jak ciąża?
Maja hmm jak to nie mam suwaczkó;-) hmm:-0 moze cos sie sypnęło na serwerku u mnie:-) tak końcówka 37 tydzień :-)
no ja też wiem że sanepid zamknął;/ ja młodego rodziłam w medikorze bez cięć pęknięć ani niczego porób był szybki cudny i wspaniały:-) a teraz jestem załamana tym co stało się na koniec mojej ciąży:-( ehhh...
no ale cóż zrobić:-( we wtorek mam wizytę u pawlakowej mam nadzieje zę Tymek sie obruci bo posladkowo ostatnio był..;/ no ale się okaże;/
a gdzie rodziłaś Michałka? i wogóle gdzie mieszkacie? na jakim osiedlu? chyba ze pisałaś to sorki żę pytam;/
Agniechak ja bym rodziła w krynicy tylko cholipka nie mam po pierwsze co zrobić z kacperkiem:-) a po drugie boję sie ze mogłabym nei zdążyć:-)
Wiktoria trzymam kciuki za pracę męża:-)
Zuzia co tam u was:-)?
a inne laseczki co słychać:-)?
 
Witajcie sadeczanki!
No troszke widze sie rozruszalo, bo ostatnio pusto bylo

Co do poloznego w Saczu to fakt ja rodzilam drugi i trzeci i za kazdym razem cieli tlumaczac ze chlopcy duzi
Co do Krynicy to rodzilam Anie i tez nie bylo zle, ale jednak wole Sacz

Pozdrawiam!
 
U mnie dziewczyny jak narazie w porzadku, chodze na te co tyg. zastrzyki - skurczy w przeciwienstwie do poprzednich ciaz jeszcze nie mam - czasem cos tam zaboli, ale mija. Czekam na te tyg. po 20 tyg. jak na wyrok ale jednak z nadzieja ze nie bedzie tak zle- zeby przynajmniej gorzej nie bylo.
Dzisiaj najadlam sie paszteciku i walczez cukrem, bo stoi w gorze i nie chce zleciec a juz glodna jestem:)))
Milej nocy, no niby cieplo , nawet dzisiaj zagrzmialo- ale takiej pogody pod chmura to ja gorzej nie lubie niz samego sniegu.
 
helou:-)

no własnie Zuzia i to mnei wkur... dlaczego nei mogą sie postarać żeby nie nacinac???? cholera nigdy tego nie pojme! jedni mogą inni nie!! wrrrr !!a ile Twoi ważyli??

Aga super że dobrze sie czujesz! oby tak dalej:-) ja osobiście mogę powiedzieć że obie ciaże zniosłam doskonale:-) żadnych objawów ciażowych:-) żadnych spotkań z wc żadnych mdłości skurczów itp itd;-) nic tylko w ciąży być hehe;-) ale ja już podziękuje;-)
chociaz nie powinnam mówić HOP bo jeszcze ciąża nie skończona;-)
a Tymek siedzi w środku:-) wie nie wiadomo co możę kolega wykombinować:-)

miłego dnia tylko jak może być miły jak się patrzy na tą pogodę za oknem:-( ja mam dosć:-( dobrze ze meżuś jutro i niedziele w domku bo bym zwariowała...;/
 
cześć mamuśki :))
Ja od 2 dni pisze prace mgr więc nie mam za dużo czasu. Na dodatek jak M już zdrowieje to mnie coś zaczyna łamać :(( mam potworny katar. Tak więc obydwie babcie na zmianę zajmują się małą żebym nie miała zbyt dużo kontaktu ze mną.
Dziasiaj to nawet młoda spała z jedną babcią żebym mogła się wygrzać i nie musiała wstawać na karmienie.

Co do szpitala to mnie też nacinali, a młoda ważyła 3800. ale szybko i profesjonalnie i od razu się zagoiło :))
 
Witam!
Sabina moi chlopcy to Krzys 4000g i Maciej 3980g
Niunians to zdrowia zycze!!!
Aldona, Emcia, Justa gdziescie zaginely????

Pozdrawiam
 
reklama
ee to laski kurde duze dzieci miałyśce:-) kapik ważył 3150:-0 ale połozna w szpitalu i tak powiedziała że nie taki mały i szok ze bez nacięcia;// no cóż zobaczymy;-) a jeszcze skończy sie cesarką i tyle będzie:-)

Niunia zdróweczka!! i szybkiego skończenia pracy:-) co piszesz?
 
Do góry