reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

widzę że wpadacie tutaj tylko na chwileczkę. Ja teraz będę miał mniej czasu na bb bo staram się w każdej wolnej chwili uczyć. Mam zaległy egzamin z tamtego roku i musze zaliczyć. A później do kwietnia napisać pracę mgr. A nawet nie zaczęłam. Masakra. Mogłam pisać jak byłam w ciąży i miałam dużo czasu, ale mi się nie chciało to teraz muszę się sprężać :(( Jak nie zdąże to będę musiała płacić 100zł miesięcznie dopóki nie złoże pracy.
Tak więc zmykam i do usłyszenia :))
buziaki
 
reklama
aga daj znać jak poszło, jak się czujesz ??
zuzkuz ja często jestem, a ty zawsze wpadasz na minutkę :))
 
U mnie wszystko w porzadku, zabieg bezbolesny, kobieta dowalila mi tak znieczulenia ze 7 godz. schodzilo- omalo im nie zemdlalam na stole, bo glodna bylam.
Dzisiaj tylko troche bola plecy i brzuszek, najgorzej sciegna, ale zazywam przeciwbolowe i jest troche lepiej.
Pozdrawiam i wpadne znow, ale Wy tez zagladajcie bo generalnie to fakt pustki tutaj wielki.
 
reklama
Do góry