reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

reklama
aga a czemu odliczasz do 2 lutego??
u nas przygotowania do chrzcin pełną parą :)) dlatego zagladam do was ale nie za bardzo mam czas pisać :)) chrzciny robię w domu bo wygodniej. Myślałam o jakiejś restauracji ale chodzi mi o to żeby mieć gdzie przebrać i położyć małą. Dlatego zatrudniłam całą rodzinkę w przygotowania do chrzcin w domu i jakoś damy radę. Chociaż jak zaprosze moje rodzeństrwo i siostre M to będzie ok 20 osób. Ciekawe ile wyniosą mnie takie chrzciny. Na razie wydałam 600 zł a jeszcze nie wszystko kupione. Dobrze że wódke mam jeszcze z mojego wesela (1,5 roku siedzi w piwnicy) :))
 
niunas 2 lutego mam kontrole i ustalenie zabiegu. Ja tez robilam chrzciny w moim domku w Polsce- mala miala wtedy 7 miesiecy a gosci mielismy okolo 44- wiem ze na tyle sie przygotowalismy- ale juz nie pamietam kosztow, chociaz napewno to bylo grubo ponad 2 tys. Na zamknietym wkleje zdjecie.

No i gratulacje tej wodki z piwnicy- my mielismy male weselko w restauracji. ale prawie bez alkoholowe( tez 44goscie). Jak to dawno bylo 12 lat w tym roku mila.
Zuzkus dziekie za kciuki, po niedzieli napisze kiedy dokladnie:)))
Pozdrawiam
 
u mnie 20 osób to samo rodzeństwo moje i M oraz rodzice, więc już nikogo innego nie zapraszam bo wyszłoby tyle co na wesele :))
 
reklama
Do góry