reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

reklama
a więc u nas już na szczęście po ty zamieszaniu związanym z chrzcinami :))
mała była grzeczna. Jak ksiądz jej oblewał głowę wodą to się śmiała i zaczęła gaworzyć (pewnie się modliła) a później słodko zasnęła :))
Trochę zmęczona była gośćmi i tym że było bardzo gorąco w domu dlatego że tyle ludzi, a ona woli chłodek. Usnęła dopiero o 22,30 i spała do 9 z jedną przerwą na jedzenie :))
Tak wyglądałyśmy :))
 

Załączniki

  • DSCN1397.jpg
    DSCN1397.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 26
  • DSCN1400.jpg
    DSCN1400.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 29
Niunians super wyszliscie- mala kochana:tak:.
Zuskus nie mialam dzisiaj zabiegu -tylko usg i wizyta- wszystko ok jak narazie a zabieg ustalony na przyszly wtorek, ale mam nadzieje ze bedzie wszystko w porzadku::wściekła/y:- jednym slowe musi byc:))
Pozdrawiam..........
 
my dzisiaj byliśmy do szczepienia :)) mała troche płakała. mam nadzieje ze nie bedzie puchła ani miała gorączki. Ja też w końcu ide do gin bo jeszcze nie byłam, a chce żeby przepisał mi tabl bo jak tak alej pójdzie to szybko bede w ciąży :)) a tego nie chce :))

aga na pewno bedzie ok
 
niunias tutaj to juz w szpitalu robia kontrole rowno6 tyg. po, wiec fakt wybierz sie bo rozne przypadki chodza po ludziach, mi 6 tyg. po wyciagneli kawalek szwu jeszcze.
A jesli chodz i o anty. moja kol ostani zalozyla sobie wkladke- i mysle ze to dobry sposob(tzn. zalezy jak dlugo nie planujesz miec dziecka)- chociaz ja to nie zamierzam nic- ale jeszcze zobacze po ciazy jak sie cialo bedzie zachowywac zeby sie nagle wszystko nie poprzewracalo- ustawilo na dobra droge;/
 
już byłam u gina :)) śmiał się że wszystko wygląda tak jakbym nigdy nie rodziła :))
a tabletki wzięłam Azalie. Już przed ciążą brałam tabl i raczej to mi odpowiada :)) bo tak to zawsze mogę odstawić i po problemie :))
 
reklama
Do góry