reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

Witam !!!
Ja bylam dzisiaj na wizycie- na razie wszystkow porzadku i mam nadzieje ze to sie nie popsuje:)))
Za 3 tyg. mam zabieg, wiec moja aktywnosc troche zmaleje.
Pozdrawiam i mysle zuskus jak ty byle do wiosny- z praca to teraz wszedzie krucho, ale bedzie dobrze:)))
Widze niunians ze Ty faktycznie jestes aktywna:-), Ja jestem na sierpnioweczkach i ciaza po poronieniu, wiec tam tez czesto pisze.
Witam Cie krewetko:-)
 
reklama
Witam:-)
Mam na imię Monika,w Sączu mieszkałam od urodzenia w samym centrum, od dwóch lat mieszkam w irlandii,ale napewno nie na stałe:-). Mam trzy córy. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona:-)
Pozdrawiam;-)
 
Witam:-)
Mam na imię Monika,w Sączu mieszkałam od urodzenia w samym centrum, od dwóch lat mieszkam w irlandii,ale napewno nie na stałe:-). Mam trzy córy. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona:-)
Pozdrawiam;-)
witam i ciesze się że nas jest coraz więcej
napisz coś po krótce w jakim wieku są córcie itp
 
Witam:-)
Dziekuje za mile przyjecie:-):-):-)
Moje córy to Karolina 11 lat, Kinga 9 lat i Patrycja wlasnie zaczela 8:-),chodza tutaj do szkoly niezle daja sobie rade,w tym roku czeka nas komunia i bierzmowanie.
Mieszkamy w Irlandii Północnej, dziewczyna sie tutaj bardzo podoba nawet nie chca slyszec o powrocie, ale ja jednak tesknie za saczem:-)
Pozdrawiam:-)
 
monia to w sumie krótko jesteście w irl ale dzieci szybko się zaklimatyzowały. Chociaż się dziwie że nie tęsknią za dziadkami :))
 
reklama
hey dziewczyny :)))ale ja dzisiaj jestem padnieta, oczy mi sie kleja, a tu jeszcze poczte i sklep trzeba zaliczyc:no::no: widze ze troche zaczynacie zagladac:))) moze w koncu sie to nasze forum rozrusza:)))
Czesc Monia, wiesz mi sie wydaje ze jak dzieciaczki juz pojda do szkoly za granica to nic z powrotu do Polski:/ Ja mysle jak najwczesniej wracac:) aby mala mogla szkole w polsce zaczac i zebym jej nie pokazywala tego swiata tak od srodka:)
 
Do góry