reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

reklama
a ja Was nie po namierzam tzn po namierzać mogę ale nie powysyłam zaproszeń bo nie mam konta na NK - wkurzyłam się i usunęłam, mam tylko takie inkognioto do kontaktów ze znajomymi ze szkoły

a u nas szpital się szykuje bo problem z jąderkiem mamy - jedna operacja już była w zeszłym roku i w tym roku znowu - szczególami nie będę Was zanudzać zabiega mamy w Krakowie pod koniec pażdziernika
 
hej...

Justa to w takim razie powodzonka dla synka w szpitalu..bęzie dobrze bo musi prawda:-)
Aldonka no sezon na bank bedzie trwał jeszcze dłuugggoo:-) ale wam zazdroszcze tych nocek przesypianych:-) moje dziecie jakieś nie kumate że tak trzeba;-);-) hihihi

kapik smarkający! kurde a dopiero mu się katar skońćzył! masakra jaka ta pogoda zdradliwa...
poza tym byliśmy dziś na grzybkach:-) w 2 lasach:-) jeden prawdziwkowy i 2 (tu już z kapikiem) rydzowy;-)
i powiem wam że rosną i rosną te grzybki;-)

wogóle to mam wkur... od jakiegos czasu:-) ahhh uroki ciąży;-) hihi bo jak narazie to mój jedyny objaw;-) ihi

buziolki dla was
 
przerwa w pracy ;)

Sabinka zapodaj no tutaj gdzie ten las prawdziwkowy, ja jakos sporadycznie znajduje borowika :-)

Justa bede trzymała kciukasy :)

Zuskus jak u Sabiny to pewnie to ja, nie moge poki co wejsc na NK

Moje dziecie mniejsze tez zakatarzone, zero innych objawow wiec moze to od zęboli
Julka - odpukac - chodzi do przedszkola . poprzedni rok prawie cały przechorowała, Ciekawe jak teraz bedzie

Buziole
:)
 
Witam!
życzę miłego dnia i weekendu, będę w poniedzialek!
Do poklikania
picture7691.gif
 
witam i ja :)

jak się cieszę że weekend tuż tuż - co prawda będę sama z synem bo mąż wyjeżdża szukać dla nas auta - niestety obecne ledwo zipie
tak więc mam nadzieję że pogoda w weekend dopisze i będziemy mogli się trochę poszwendać gdzieś po lesie
Zuza kojarzysz czy plac zabaw w Piwnicznej koło PKP jest już czynny ? bo jakiś miesiąc temu był na kłódkę zamknięty i większość atrakcji pościągana chyba tylko jedna zjeżdżalnia była - tata mój mówił że pewnie do odnowienia wzięli ale kurcze takie rzeczy w ciągu lata / w ciągu sezonu :crazy:
Mąż był dzisiaj przed pracą z kolega na grzybach ale niewiele nazbierał - w sumie dał koledze te kilka grzybów

teraz zmykam wpadnę później
 
reklama
Nie no jak dla mnie plac jest niezły , w Sączu takiego to ze świecą szukać niestety :crazy:
ale żeby remontować w sezonie to już przegięcie, rozumiem że nadal zamknięty ?
Myślałam żeby się wybrać w weekend do rodziców dlatego pytam o plac zabaw ale jednak rodziców nie ma więc nic z wyjazdu samej mi się siedzieć nie chce
 
Do góry