reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

alez Wy dluugie posty piszecie :)

witam witam :-)

Nie dołacze do tematu o Piwnicznej - wogóle nie znam bo nie jestem z tych stron, przywiało mnie do męża z Wielkopolski :-)

Justa co do posiadania drugiego dziecka miałam identyczne podejście jak Ty,
los ;-) zdecydował jednak za mnie i jest Domisia . wiecej obowiązków, mniej czasu ale szczęście x 2

Sabinka mam nadzieję, że sezon jeszcze troche potrwa, musze zarobic na zime ;-)
i ja tez poprosze o linka na allegro, musze kupic co nieco

Zuzkus :) Ty to masz siły kobieto - podziwiam

Ale pogoda , SUPER !
 
reklama
Zuzia Justynka kurde ale jaja z tą Agą;-) jedną osobę znam z piwniczej i wy też ja znacie;-) ja z nią do klasy do LO chodziłam:-)
Zuzia to załątwiaj wszsytkie sprawy;-) i wracaj do nas:-)
Justa gdzie mężuś pojechał na grzybki ..ja też sie wybieram:-) w weekend:-)
Aldonka napewno potrwa:-) ja jeszcze wciaż myśle o jakiś wczasach leciutkich w grudniu:-) ale to jeszcze zobaczymy jak z kasiorka bo narazie bida:-)

ski ledwo żyje! skońćzyłam sprzątać kapika pokoik
przenieśliśmy w końcu szafe z mojego sypialnianego kompletu do nas do sypialni

i zrobiłm kapikowi maleńkie przemeblowanko ...
młody wszedł i powiedział PODOBA SIĘ KAPIKOWY POKOIK! hihi
a mi też sie podoba
a jak kiedyś mebelki dostanie nowe to już wogóle wypasik będzie

jutro zrobię fotę nowego rysunku na ścianie kapika:-) to wam pokaże jaki piękny rysunek narysowałą mi laska :-)

buziolki;-)
 
Hej kobietki!
No z Agą to faktycznie dobre:tak::-D:szok: Ja mieszkam przez ścianę właśnie koło tej kamienicy:tak:

Oj urlop to i mnie by się sprzydał:tak:

Dobrze że się Kapikowi w jego małym nowym królestwie podoba:tak: a Wy macie miejsce na nowego Lokatora w sypialni:-D

Pozdrawiam! I skoro już wiecie gdzie mieszkam to zapraszam na kawę:tak::-):-):-)
 
Zuzia do miejsca na nowego lokatora to jeszcze hohooh;-) hihi przerypane będzie bo w sypialni też mamy kompa na któym mężus pracuje codziennie wnocy:-) najwyżej go wywale z kompem na balkon ;-) hihi
ide do wanny bo mi nogi do tyłka wchodzą po dzisiejszym dniu... ehhh
 
Sabina wiesz Piwniczna mała więc się ludzie znają tym bardziej że w centrum obydwie mieszkałyśmy a po za tym my prawie równolatkami jesteśmy więc i ze szkoły notabene jednej w mieście się znamy :-)
Mój mąż na grzyby jeździ w okolice Obidzy ale tej za Gołkowicami, czasem jeździmy do Piwnicznej właśnie ( Sucha Dolina albo Wierchomla )
Dzisiaj chłop przywiózł rydze , miał też prawdziwki ale dał swoim rodzicom bo ja grzybów nie jadam a on sam przejeść nie może tych swoich zbiorów ;-) zresztą my już mamy zapasy grzybków a że chłopu mojemu przyjemność sprawia chodzenie po lesie i zbieranie to dzielnie wstaje o 5 rano i jeździ na wyprawy a potem zbiory rozdaje po znajomych i rodzinie :-)
Super że Kapik dostał swój pokoik, my Młodego przenieśliśmy do jego pokoju jak miał rok i 4 miesiące, bo wkurzał mnie bałagan jaki miałam w sypialni przez jego zabawki i ciuchy a w zeszłym roku na dzień dziecka zrobiliśmy mu prezent i pokój wyremontowaliśmy i urządziliśmy tak aby wyglądał przytulnie i dziecięco - mina Antka jak zobaczył swój nowy pokój - bezcenna :-)

i znowu mi długi post wyszedł ale ja nie ukrywam że gaduła jestem :-)
 
Kochana ja też grzybów nie jem:-)
a co do pokoju kapika to nie nie on już jak miał roczek równiótki spał sam w swoim własnym pokoiku;-)
teraz mu tylko male przemeblowanko zrobiłam:-) bo w jego pokoju została nasza szafa do kompletu:-) hihih
także on już zaprawiony w spaniu samotnym;-)

aaa mi sie przypomniało jak 2 lata temu w 8 miesiacu ciaży latałam po lesie na grzybki hihi to była jazda jak mnie ludzie widzieli;-)
ja uwiebiam ZBIERAĆ grzyby:-)
 
Bry :-)
Zuzia napisalam Ci już na NK;-0 hihi to ja to ja;-)

kurde od tygodnia mój kapcioch super śpi w nocy (pewnie się pochwale i mu przejdzie;-)) zębiska mu wyszły jeszcze tylko 5 zostały .. i nomalnie śpi super:-) i ja wstaje o takich godzinach własnie wczesnych bo się wysypiam:-)
ja to zawsze ranny ptaszek byłam;-)

miłęgo dnia..
buziolki
 
Mój Młody od dawna przesypia noce więc ja wyspana choć odkąd przestał sikać w pieluchy budzi się raz w nocy na siusiu i niestety woła mnie bo sam się nie obsłuży - światła w kibelku nie zaświeci bo za wysoko kontakt, zresztą może i by sobie poradził bo sika na stojąco do nocniczka zwanego "korytkiem" z tym że często obsikuje wszystko dookoła bo na oczka ledwo widzi więc mu pomagam - no ale takie nocne wybudzenie źle na mnie działa bo nie zawsze od razu zasypiam i w efekcie rano jestem niedospana.

Grzyby też uwielbiam zbierać, ale ich nie jadam bo jako dziecko strułam się w Wigilię - najadłam się surowych grzybów i "zdychałam" całe święta i od tamtej pory grzybów nie jadam no czasem marynowane zjem ale zup i sosów grzybowych nie toleruję

Po wczorajszym jednym wolnym dniu marzy mi się z tydzień wolnego - ale niestety część urlopu już wykorzystałam w sierpniu jak przedszkole było zamknięte i siedziałam z synem na zmianę z mężem część sobie zostawiam na październik jak Młody będzie w szpitalu no i część to taka awaryjna co jakiś czas jeden dzień urlopu na załatwienie jakiś spraw.
Wczoraj w przypływie chęci upiekłam ciasto - w sumie nic szczególnego bo biszkopt z ptasim mleczkiem i galaretką z owocami ale dla mnie to wyczyn bo ja do gotowania i pieczenia mam dwie lewe ręce - jak to mawia moja mama - ja nadaje się tylko do podrzędnych prac kuchennych czyli zmywanie naczyń i sprzątanie kuchni :-D

i znów się rozpisałam :rofl2:

PS: sabina też Cię chyba na NK wypatrzyłam właśnie w klasie Agi :-) i nawet linka do allegro mam - w wolnej chwili przejrzę bo też wymienić co nie co powinnam.
To twoja firma ?? znam firmę bo zaopatrywałam się zaraz po ślubie w niezbędne rzeczy pościelowe w sklepiku koło dworca, a teraz mi się przypomniało że i koło mnie jest chyba też sklep na Lwowskiej
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć
takie słońce a ja w pracy - wrrrrrrrrr

i ja lubie zbierać grzyby i jeść tez ;) , w sobote bylismy koło Łabowej , w lesie tłok ale grzubów duzo wiec nie przeszkadzało mi to

Moje dziewczyny tez raczej przesypiaja noce, choc zdarzaja sie takie noce jak dzisiejsza kiedy to domiska od 23 do 04 marudziła i za chiny nie chciała spać

Hihi Sabinka też Cie namierzyłam na NK - wysłalam zaproszenie :-)

Justa to ja kucharka taka jak Ty ; )
Nie wiem może nie doczytałam - czemu idziesz z Małym do szpitala?

Pozdrowionka, wracam pracować
 
Do góry