reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

Cześć
Ojjj dawno mnie tu nie było.
My już po chrzcinach (tydzień temu) uff, mały robi się coraz większym urwisem, już nie przesypia całych nocek, problem ząbków wisi nad nami jak burzowa chmura. Jednak narazie brak uzębienia.
Skwar, duchota, jednym słowem Afryka, z dzieckiem wyjść na spacer nie mogę bo nie ma czym oddychać wrrr. Pewnie dopiero po 19 nam się uda.
Słysze koncert, chyba Otto śpiewa 'znów będą wakacje.." :cool2: jasne tylko, ze nie dla mnie.

Pozdrawiamy wszystkie Mamuśki
Emcia i Tonek
 
reklama
Witam!
Miało mnie nie być bo byłam u brata.ale musieliśmy wrócić..bo Maciej zaczął charczeć i dostał duszności a nie mieliśmy inhalatora:no::-(. Dziś byłam z nim u lekarza ale oprócz kataru nic mu nie dolega...nawet gardło nie czerwone:confused: Mialam spokój 3 miesiące i znów się zaczyna:baffled:

Nie było mnie dłużej bo mąż zrobił mi prezent na urodziny i został w domu na 2 tygodnie. Było super!!!:tak::tak::tak:

W przyszłym tygodniu znowu znikam, ale od września będę pojawiać się regularnie:tak::tak::tak:

Pozdrawiam!!!:biggrin2:
 
hej kochane:-)

co tam u was:-)
słuchajcie zróbmy mocne postanowienie poprawy;-) i pojawiajmy sie tu częsciej co:-)
ja dziś jade do zakopanego:-) pogoda zarąbista ale ciotka na urodziny 50 zaprosiła no i trza jechać.. czekam az młody wstanie i jedziemy:-)

buziaki kochane i miłego wekendu:-)
 
ja tez witam po wakacyjnie

tez zaglądam ale monologów nie lubię prowadzić :-p

ze swojej strony obiecuje częściej tu zaglądać i pisać :)
 
no kurde helou ale sie tu dzieje ze hoho! normalnie ruch niesamowity:-)
co tam laseczki u was:-)

to ja zaczne:-)
- kapik ma katar hehe przeziebił sie w tym cholernym zakopcu tzn. zarazili go:-)
- poza tym jest fajnym gostkiem;-) już myślałąm że bunt 2 latka sie nam zaczął ale trwał z meisiąc i minął;-) hehe pewnie wszystko przed nami:-)
- jak widzicie przybył mi suwaczek dodatkowy;-)
- poza tym robie sklep internetowy i mam kupe pracy wprowadzając nowe produkty;-)
i wogóle zaczynam mieć lenia:-)

a co u was? jak dzieciaczki któe zaczynają szkołę? przedszkole?

buziolki miłego wieczorka
 
Witam!

Sabinko to pogratulować suwaczka:tak: nowej pracy i oby wszystko układało się po Twojej myśli.
A pochwal się co to za sklep...jakiś link to pozwiedzamy:tak:

Justa hej hej!

U mnie Ania już drugoklasistka:szok: Krzyś w przedszkolu...ale już weteran bo trzeci rok:confused2: a my z Maciejem w domu. Marzy mi się wrócić do pracy ale przy obecnym układzie (mąż dalej na wyjazdach) to mocno nierealne:no:

Pozdrawiam wszystkie sądeczanki i będę zaglądać!
 
Zuzia to nie nowa praca;-) tylko stara:-) hihi ja to tak w domku sobie pracuję troszkę;-) jak skończe pokażę efekty:-) a powiem że zajmujemy się sprzedażą poscieli ręczników kołder itp itd:-) więc jak coś potrzebujecie to walcie zrobię ceny dobre;-)
dzięki za gratki co do suwaczka ale pogratulujecie mi za 3 lata:-) jak kropek będzie taki jak Kapik;-) hihi stwierdze że mam odchowane dzieci:-)
kochana ja też siedzę w domu cały czas... raz w tyg. zawoże kapika do mamy zeby troszke dychnąć i idę wtedy do pracy:-) tak moje odpoczywanie:-)
a co szkół to kurcze rzeczywiscie Ty już weteranka... byłam kapika do DANAPISU zapisac ostatnio na za rok.. i jejku jak sobei pomyśle że on też się tak bęzie darł jak te dzieci niektóre to ja zwariuje:-) hihih
 
Witam z rana i pozdrawiam!
Starszaki już z domu wyekspediowane a ja z poranną herbatką pozwolilam sobie chwilkę zasiąść przy kompie. Ale zaraz biegnę do codzienny obowiązków...i obiecałam mężowi knedle zrobić.

Więc do potem;-) pozdrawiam!

Sabinko ja pościel chętnie:tak: bo muszę trochę odświeżyć...bo niektore komplety to mam jeszcze z prezentów ślubnych:sorry: a to już 10 lat:tak:

Dziewczyny znacie w Sączu lub okolicach lekarza, który specjalizuje się w diagnozowaniu autyzmu, ADHD i zespolu Aspergera? Jeśli tak proszę o namiary!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam i ja :)
mój trzylatek też przedszkolakiem jest i dla niego to już drugi rok przygody z przedszkolem - w zeszłym roku kiedy tuz przed wakacjami nam niania zwiała do Anglii Młody powędrował do Klubu Maluszka a w grudniu zeszłego roku kiedy tuż pod blokiem otwarli przedszkole udało nam się załapać i ja jestem bardzo zadowolona z wyboru - syn też choć co rano mamy małe problemy bo Młody iśc nie bardzo chce no ale jak już tam jest to jest mega zadowolony :-)

Sabinko gratuluje :-) i niech ci ciąża lekką i przyjemną będzie :-) - ja jak wpadki nie zaliczę to świadomie na drugie dziecko się nie zdecyduje ;-)
Zuzkus ja Cię podziwiam - z trójką dzieci i do tego sama jak ty to ogarniasz ??
a dziesięciolecia pożycia małżeńskiego gratuluje bardzo :) u nas za tydzień w piątek stuknie nam 5 latek :szok: że myśmy się jeszcze nie pozabijali to cud ;-)
Co do ADHD to ja lekarza nie polecę ale mogę polecić kontakt z Fundacją Mada z Nowego Sącza - tam na pewno kogoś polecą a i sami chętnie pomogą - współpracowałam kiedyś jako wolontariuszka z tą Fundacją i panią Fryc i polecam kontakt z nimi
 
Ostatnia edycja:
Do góry