reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

reklama
hej kochane...a mi dziś łeb rozwala...
i to jak nigdy wcześniej...
Młody od 22.40 do 2 w nocy nei spał!!!!!!!!!!!! przekręcał się siadał wstawał itp itp..... masakra !!!!!!!!!!1 nie wiem co mu!!!!!!!! ehhh

3 czerwca mieliśy lecieć na wczasy i dupa...wczoraj sie dowiedziałam że sąsiad pod nami ma ospę! wiec zapewne i my także będziemy mieć! w sensie kapik:-) więc czekamy tylko kiedy się wykluje! i całe wczasy przekłądamy niestety:-( ehhhhh

a co u was...
buziolki
 
dzień doberek:-) a co tu tak a cisza ostatnio panuje:-)
laseczki co z wami...
ja przeziębiona od tygodnia buuu...
ale jakoś sie trzymam bo musze ale tak chcciałabym jeden dzionek w samotnosci spędzić:-) heh MARZENIA;-)
byłam dziś u naszej Aldonki fajna z niej kobitka:-) jeszcze ją nawiedze kiedyś:-) Aldonka takze sie już BÓJ;-) heh
 
Hej!

Mój mąż w domu więc Was nie nawiedzam...w poniedziałek już będę:tak:

Sabina u nas całe przedszkole chorowalo ale że Krzyś już chorował jak mia pół roku to ospy na Maćka nie przywlókł

Pozdrawiam!!!
 
bry:-) akle tu cisza jejkuuu

Zuzia spóźnione zyczonka dla Maciusia 100 lat!!!!!!!!! jejku ma juz roczek:-) a pamietam jak go szłas rodzić hehe
 
Witajcie!

Mąż przez tydzień był w domu więc nie zaglądałam!

Co u mnie Maciej już ma roczek...niestety zdjęć z dmuchania świeczki nie będzie bo aparat sz*** trafił zanim zgrałam zdjęcia
Byliśmy na bilansie 10040g i 78 cm, nadrobiliśmy szczepienia na pół roczku i roczek. Teraz tylko na pażdziernik na 1,5 roku i do 5 urodzin spokój

Pozdrawiam wszystkie, a z okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciakom tym małym i tym dużym życzę pogody ducha i uśmiechu na codzień!!!

picture7695.jpg
 
Hejka Sądeczanki :-)

Dziewczyny, czy możecie mi poradzić jakąś fajną i sprawdzoną stylistkę paznokci, która pracowałaby na żelu?
Chodzi mi szczególnie o okolice Gorzkowa, ewentualnie Lwowskiej...
Moja pani kosmetyczka przenosi się na Wegierską i nie uśmiecha mi się tam przedzierać po pracy, czyli po 16 :baffled: Dlatego szukam kogoś najbliżej mojego miejsca pracy, czyli Gorzkowa :tak:

Poza tym czy u was pogoda też do dooooopy? :-p:-p:-p

Pozdrawaim serdecznie :-)
 
reklama
elo :-)
Zuzia to dbaj o męzusia:-) hihi szokda że fotek nie ma:-:)-(

Monia no jesteś:-) co tam u was?? u nas też pogoda do dupy:-) a gdzie Ty kochana meiszkasz na gorzkowie:-) bo to obok mnie:-) ja na wiśniowieckiego;-) moze na jakimś placu zabaw się spotkamy:-) co do pazurków...hmmm nie pomogę:-) bo nie robie:-) miałam 2 razy w życiu:-)
na ślub:-) i potem jakos troche po;-)

a ja w środę 10.06 wylatujemy na kretę:-) takze tydzień nas nie będzie;-) mam nadzieje ze troche odpoczne od wszystkiego:-) zawsze to inne otoczenie:-)
a wogóle 10 to nasza 3 rocznica ślubu:-) takze niezły prezencik sobie zrobiliśmy hehe:-)

buziolki
 
Do góry