reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

Hej!
Jeszcze przyszły tydzień będę miała zalatany więc musicie mi wybaczyć.
Pozdrawiam wszystkie!!!

weekend01c.gif
 
reklama
Hejka Laseczki:)

Dzieki Bogu ze tak malo "produkujecie" bo nadrobilam 2 miesiace w ciagu 10 minut:)

U nas leci, dzieci rosna, lato juz tuz, tuz...

Ostanio zmagalismy sie z zaladkowka -to u starszego,a na ostatniej wizycie w poradnii okazalo sie ze mlodszy synek slabo trzyma glowke i przyjmuje nieprawidlowa pozycje na brzuszku i zapewne bedzie musial miec rehabilitacje.
Jesem umowiona dopiero na 8 lipca i do tego czasu chyba padne ze stresu -zawsze cos musi sie spieprzyc... Zreszta pewnie same to znacie...

Gdzie jeszcze oprocz wisnioweickiego jest rehabilitacja niemowlat? Macie jakies namiary? A jeszcze jedno pytanko: jest w saczu jakis dzieciecy okulista? Czy tez niemowlea uczeszczaja rowniez do tego "doroslego"??

Ech.... czasem mam juz wszystkiego dosc..

emcia wiem ze spoznione ale skladam gratulacje z okazji urodzenia dziecka:) Hihi, ale sie obudzilam, co?;)

dziewczyny co polecacie na wakacyjne wekeendy z dziecmi? mam na mysli z malymi dziecmi na wozkach np?

Sle pozrowienia i postaram sie zagladac co jakis czas.
pa
 
Monia elo:-)

dużo zdróweczka dla dzieci życzę!:-)
a co do okulisty siostra mojego kumpla jest okulistą dzieciecym także mogę Ci też załatwić telefon:-) tyle że na prywatną wizytę...

a jeszcze co do rehabilitacji...do jakiej lekarki chodzisz?mój kapik też ponoć zła postawe przybierał itp itd... ja to aż w prokocimiu wylądowałam na kontroli bo tak mi nagadali..oczywiscie jak sie okazało w krakowie lekarz powiedział że żadnej wady nie ma że wsio jest ok...także jak mam radzić skocz sobie do jakiegoś innego lekarza tak dla konsultacji:-) ale takiego bezstronnego;-) bo niektórzy mają umowę z przychodnią własnie na wiśniowieckiego i wysyłają tam specjalnie dzieci...i powiem Ci że nawet jurkiewiczowa mi powiedziała ze nawet z tego robi się biznes!...:-(

takze daj znać co potrzebujesz:-) jak coś mogę Ci też załatwić jakiś wcześniejszy termin do lekarki na wiśniowieckiego:-) bo moja znajoma tu pracuje:-) no ale to pisz na gg...
moje gg jak coś: 2838774
 
Ostatnia edycja:
Pozdrawiam wszystkie sądeczanki i życzę udanych wakacji bo teraz pewno będę rzadziej zaglądać, bo mam nadzieję jeżdzić w tygodniu do rodziców do Limanowej. Męża i tak w tygodniu nie ma a ja odpocznę a dziadki wnukami się nacieszą:-D;-)
A na weekend do domku mężem się nacieszyć:-p i w poniedziałki spowrotem do rodziców
 
sabinko dzieki za odpowiedz. Na wisniowieckiego skierowala mnie babka z poradnii wad i rozwoju przy szpitalu. Teraz widze sama ze maly lepiej trzyam glowke i bylabym sklonna zrezygnowac z wizyty u rehabilitanta ale bede spokojniejsza jak skonsultje to ze specjalista.
A co sadzisz o tamtejszych lekarzach? Polecasz? Sa godni zaufania?
Mam nadzieje ze pracuja tam specjalisci przez duze "S" i diagnoza bedzie wlasciwa.
Cholercia, tak wlasciwie to "z glupa" zaczelismy chodzic do tej poradnii, bo moj maly urodzil sie 3 tygodnie wczesniej i mial jakis zastoj na nerce, ktory okazal sie nie byc zastojem....co wyszlo dopiero przy 3 usg brzuszka.... (ciekawe ze przez 2 pierwsze usg lekarze nie potrafli nic stwierdzic...), no i tak eraz chodzimy tam na wizyty co miesiac i przy kazdej wizycie lekarka swierdza "nowe dolegliwosci". Niby mam do niej zaufanie, bo jakby nie bylo jest ordynatorem oddzialu neonatologii i intensywnej terapii noworodkow w szpitalu.

Co do okulistki to bardzo chetnie skorzystam z uslug znajomej ale na razie jeszcze zaczekam troche, bo tez nie wiem czy jest sens robic panike -maly jedno oczko czasem owiera mniej niz drugie - nie zawsze i nieznaczaco-wiec jeszcze sie wstrzymam.


Dzieki bardzo za pomoc.

Zycze wszystkim udanych wakacji:) pozdrawiam
 
witam i ja
mam dzisiaj luz więc o forum sobie przypomniałam - rzadko wpadam bo zapracowana jestem ale za dwa tygodnie idę na urlop - niestety nigdzie nie wyjeżdżamy bo urlop z mężem musimy wziąć osobno bo przedszkole w sierpniu nie czynne i najpierw ja idę na ponad dwutygodniowy urlop a potem mąż
i tak się zastanawiam co ja będę robić z moim trzylatkiem przez dwa tygodnie w mieście :szok: kurcze właśnie sobie uświadomiłam że ja dłużej niż weekend z dzieckiem nie przebywałam - weekend dziecku łatwiej zorganizować zawsze aktywnie spędzamy sami lub z rodziną czy znajomymi i Młody nigdy się nie nudzi no a w tygodniu to po pracy i przedszkolu mamy i tak mało czasu więc zabawa nawet w domu z rodzicami dziecku radość sprawia
tak więc coś czuję ze oszaleje z nudów Antek i ja - no chyba że coś wymyślę i jakoś dziecku dzień organizować będę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry