reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Rok to spełnienia marzeń czas - więc dwie kreski ⏸️ wysika każda z Nas 🥰

reklama
Miałam dzisiaj robione badania kontrolne do pracy po urlopie wychowawczym. Ku mojemu zdziwieniu musialam zrobic rtg klatki piersiowej i tak teraz siedzę i sie martwię, ze gdybym była w ciąży to moglabym zaszkodzić... Az mam wyrzuty sumienia... Jakoś tak doszlam do wniosku ze jeszcze i tak prawie tydzień do miesiączki a przecież rtg właśnie najniebezpieczniejsze jest w 1 trymestrze. Wiadomo, ze nie wiem czy sie udalo czy nie ale, az sie boję... :(
Ja robiłam do pracy badania niedawno, i przy rejestracji, gdzie wypisują te miejsca do których musisz się udać (okulista, EKG itd.) zgłosiłam, że mogę być w ciąży i mnie na RTG nie wysłali
 
Daj znać jak wrażenia po!
Dam na pewno, ale raczej na staraczkach, bo nie testuje już w tym mcu :) wizytę mam w piątek na 12:00 i ma trwać od dwóch do czterech godzin 😳😀😀😀

sam rockwell blow GIF

Zgaduje 😂
To mój stary dzis jak mu powiedziałam, ze w piątek ma badanie nasienia a ja nadal mam okres i musimy żołnierzy „odświeżyć” 🤣🤣🤣
 
reklama
Do góry