reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Rok to spełnienia marzeń czas - więc dwie kreski ⏸️ wysika każda z Nas 🥰

A ja mam pytanie z innej beczki. Niedawno robiłam badanie tsh , ft3 , ft4 to znaczy we wrześniu może to było. Ale gdzieś zaginęły mi te wyniki i tak się zastanawiam czy tym lablatorium (ośrodku) będą kopie tych wyników?
 
reklama
Kac ojca sroki to już w ogóle magia 🙄😂

Mi właśnie pomaga to, ze jest w saszetkach, bo wypijam przez to 600ml wody tak o, a mam dziwne wrazenie, ze jak biorę suple, to boli mnie żołądek. Dziś nie wzięłam i wszystko jak ta lala :/ ech, ale jak się bierze tego tonę, no to cóż się dziwić :/

Nie korzystam i nie mam dobrego zdania. Mam przyjaciółkę, która korzystała i niestety podświadomie zaczęła robić to, co wróżka jej powiedziała. Jak jej powiedziała, ze jej facet ja zdradza, to doprowadzała do awantur o to, podejrzewała, sprawdzała go, jak jej powiedziała, ze sie rozstaną, no to cóż oczywiście sie rozstali. Jak usłyszała, ze koło niej ktoś zakręci i wejdzie z nim w związek, to of course weszła w związek w przypadkowo spotkanym kretynem.
Zauważyła to po 2 latach. Na początku rzeczywiście miała wrazenie, ze wróżka jej pomaga, ze przejrzała na oczy (niby!), później to ona musiała sie od tej wróżki opędzać, bo sama sie narzucała.
Wg mnie to trochę jak z narkotykami: najlepsze wyjście nie wchodzić

Ja biorę:
Puerie uno
Inofem
Castangus
Cynk
Witaminę a+e
Groprinosin forte
Witaminę c
Witaminę b12
Co jakis czas witaminę D dodatkowo 4000
Jak czuje, ze sie mogę rozłożyć to dodatkowo:
Rutinoscorbin
Esberitox
A groprinosin na co ma pomagać?
 
Kac ojca sroki to już w ogóle magia 🙄😂

Mi właśnie pomaga to, ze jest w saszetkach, bo wypijam przez to 600ml wody tak o, a mam dziwne wrazenie, ze jak biorę suple, to boli mnie żołądek. Dziś nie wzięłam i wszystko jak ta lala :/ ech, ale jak się bierze tego tonę, no to cóż się dziwić :/

Nie korzystam i nie mam dobrego zdania. Mam przyjaciółkę, która korzystała i niestety podświadomie zaczęła robić to, co wróżka jej powiedziała. Jak jej powiedziała, ze jej facet ja zdradza, to doprowadzała do awantur o to, podejrzewała, sprawdzała go, jak jej powiedziała, ze sie rozstaną, no to cóż oczywiście sie rozstali. Jak usłyszała, ze koło niej ktoś zakręci i wejdzie z nim w związek, to of course weszła w związek w przypadkowo spotkanym kretynem.
Zauważyła to po 2 latach. Na początku rzeczywiście miała wrazenie, ze wróżka jej pomaga, ze przejrzała na oczy (niby!), później to ona musiała sie od tej wróżki opędzać, bo sama sie narzucała.
Wg mnie to trochę jak z narkotykami: najlepsze wyjście nie wchodzić

Ja biorę:
Puerie uno
Inofem
Castangus
Cynk
Witaminę a+e
Groprinosin forte
Witaminę c
Witaminę b12
Co jakis czas witaminę D dodatkowo 4000
Jak czuje, ze sie mogę rozłożyć to dodatkowo:
Rutinoscorbin
Esberitox
Groprinosin to tak przy staraniach?
 
No ale koleżanka ma już staż w staraniach 2.5 roczny zanim odkryła to zapalenie :p
Miałam na myśli właśnie takie sytuacje, że z pozoru jest wszystko git a jednak coś tam nie wychodzi
no to chyba lepiej już się zbadać jednak pod tym kątem. Tak jak laska na niebiesko napisała, to nie są cukierki, tylko silne antybiotyki, więc raczej jak cukierków tego traktować się nie powinno.
 
digital art pink hair GIF by Parazitte


Dziękuję Ci lasko na niebiesko za wyjaśnienie 😁
 
reklama
Do góry