reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Rok to spełnienia marzeń czas - więc dwie kreski ⏸️ wysika każda z Nas 🥰

powiem Ci, że ja nawet nie wiem, co to są za komóki - czy to bakterie, czy wirusy czy co, podobno komórki odpowiedzi immunologicznej, czyli jakby mojego organizmu. A skąd one w ogóle się tam wzięły?
@lady_in_blue może Ty coś wiesz, bo jesteś mądra :D
Crp pokazuje stan zapalny w organizmie, więc zaciekawiło mnie, jaki wyszedłby wynik :)
 
reklama
Nie jest. Crp może być podwyższone z wielu różnych powodów a przewlekły stan zapalny endo może być tak mały, że tego nie spowoduje. Histeroskopia z badaniem hist pat i immunohistochemicznym to jest jedyna opcja. Ja np dostałam antybiotyki na podstawie samego obrazu endo, które lekarz widział przez kamerę i "miał przeczucie". Badanie CD138, którego wynik odebrałam już po skończeniu antybiotyków (bo czeka się na to około 5 tygodni) nie potwierdziło obecności tego białka. Ale tych markerów zapalnych jest więcej więc ja nie żałuję, że zgodnie z przeczuciem mojego lekarza brałam te trzy antybiotyki na raz.
No i właśnie. Nie żałujesz i brałaś zgodnie z przeczuciem. I na pewno nie jedna dziewczyna by na to poszła w trakcie starań, więc takie walenie antybiotykami na oślep wcale może nie być takie złe :)
 
No i właśnie. Nie żałujesz i brałaś zgodnie z przeczuciem. I na pewno nie jedna dziewczyna by na to poszła w trakcie starań, więc takie walenie antybiotykami na oślep wcale może nie być takie złe :)
wiesz no ale idąc tym tropem, to możnaby od razu bez wskazań dać heparyne, acard, accofil czy inne tam. Może nie zaszkodzą :D
 
No i właśnie. Nie żałujesz i brałaś zgodnie z przeczuciem. I na pewno nie jedna dziewczyna by na to poszła w trakcie starań, więc takie walenie antybiotykami na oślep wcale może nie być takie złe :)
Tylko pamiętaj, że to są antybiotyki działające bardzo szeroko i generalnie wyjaławiają jak Domestos więc to się łączy z co najmniej miesiącem probiotykoterapii i późniejszym odbudowywaniem mikroflory w układzie pokarmowym. Plus u niektórych kobiet pierwsza runda nie działa i po kontrolnej biopsji wychodzi, że stan zapalny nadal jest i lecą kolejne antybiotyki.
 
Kac ojca sroki to już w ogóle magia 🙄😂
To inozytol. Mnie wkurzał, że jest w saszetkach i trzeba było pić po 2 żeby był sens (mam pcos). Wolałam kupić ten z aliness w kapsułkach
Mi właśnie pomaga to, ze jest w saszetkach, bo wypijam przez to 600ml wody tak o, a mam dziwne wrazenie, ze jak biorę suple, to boli mnie żołądek. Dziś nie wzięłam i wszystko jak ta lala :/ ech, ale jak się bierze tego tonę, no to cóż się dziwić :/
Dziewuszki a mam pytanie takie z innej beczki pewnie mnie wysmiejecie no ale sprobuje ;p Co myslicie na temat wrózek i kart tarota. Mam znajoma ktora czasem stawia mi karty robi to za darmo. Znajoma moze za duzo powiedziane na temat mojego zycia wie tylko tyle co wyczyta w kartach. Kilka razy sprawdzily sie u mnie jej spostrzezenia.
Nie korzystam i nie mam dobrego zdania. Mam przyjaciółkę, która korzystała i niestety podświadomie zaczęła robić to, co wróżka jej powiedziała. Jak jej powiedziała, ze jej facet ja zdradza, to doprowadzała do awantur o to, podejrzewała, sprawdzała go, jak jej powiedziała, ze sie rozstaną, no to cóż oczywiście sie rozstali. Jak usłyszała, ze koło niej ktoś zakręci i wejdzie z nim w związek, to of course weszła w związek w przypadkowo spotkanym kretynem.
Zauważyła to po 2 latach. Na początku rzeczywiście miała wrazenie, ze wróżka jej pomaga, ze przejrzała na oczy (niby!), później to ona musiała sie od tej wróżki opędzać, bo sama sie narzucała.
Wg mnie to trochę jak z narkotykami: najlepsze wyjście nie wchodzić
Ja jutro zamawiam wit. Właśnie wezmę pueria uno na spróbowanie, bo pregna mi się kończy, mężowi FertilMan i maca bo mu się kończyć, więc podpowiedzieć co jeszcze bierzecie 😅😅, to dodam do koszyka😅
Ja biorę:
Puerie uno
Inofem
Castangus
Cynk
Witaminę a+e
Groprinosin forte
Witaminę c
Witaminę b12
Co jakis czas witaminę D dodatkowo 4000
Jak czuje, ze sie mogę rozłożyć to dodatkowo:
Rutinoscorbin
Esberitox
 
reklama
Do góry