reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy etap w życiu naszej pociechy ....czyli sadzanie na nocniczek:):)

Ja Brianka zaczelam uczyc tak ze sciagam pampersa i lata golutki po domu natomiast jak gdzies wychodzimy musi miec.
Jak nie ma pampersa w domu to sam siada na nocnik nawet nie wola mnie zebym mu pomogla.Pozniej odkreca wode i czysci nocnik:-pchyba najwieksza frajde mu to sprawia.
Jednak ostatnio od 2 dni nie chce wogole siadac nie wiem czego:confused:hm...
 
reklama
U nas też z dnia na dzień postępy. Jak jesteśmy w domu to właściwie już woła za każdym razem (no, prawie, bo ostatnio posiusiał tatusia...), ale na wyjścia i na noc pampers jeszcze obowiązkowy.
 
Kaska- a próbowałaś nakładki na kibelek??

u nas pampers już tylko na noc - boję się go zabrać, bo rano jest pełen - hm...
w dzień ładnie woła i siku i kupkę - wpadki zdarzają się już bardzo rzadko, głównie w czasie popołudniowej drzemki.
 
Moje chore słoneczko własnie obudziło sie w trakcie drzemki....na siusiu:-) i dalej śpi
w nocy tez zawołał:tak:
 
U nas znow nocnikowanie....przekonal sie:-)
ale musi chodzic bez majteczek czy pampersa bo jak zaloze to nie nasika w nocnik.Mam nadzieje ze postepy beda.Na noc oczywisvie pampers.
 
reklama
U nas z nocniczkiem pelen sukces w dzien:-)Pauli sama wola i siusiu i kupke i potrafi dlugo wytrzymac. Jesli chodzi o nocki to od jutra zaczynamy "odstawianie" papmersow. Chcialam poczekac nim wrocimy znad morza.

Kinga czy Lola sie nie wydudza, jak sadzasz ja w nocy?
 
Do góry