reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Noworodkowe perypetie

reklama
co do spaia dziecka z rodzicem, wszystko zalezy od nas. Inaczej jest z 2-3 latkiem a inaczej z kilkudniowym/kilkutygodniowym/kilkumiesiecznym.

Glowa na karku i zdrowa konsekwencja... U mnie w momecie przeniesienia Jochy do pokoju w wieku nie całych 3 lat przez pierwszy tydzien było cudownie. Później przyszedł kryzys i nie chciał sam spać, ale ja kładąc go, tłumaczyłam, przytulałam itp. Może sobie wieczorem zabrac zabawke ze sobą z którą będzie spał. Czytamy bajke na dobranoc przytulamy się i już nie ma problemu. W nocy nie przychodzi.

U mojej koleżanki 4 letnie bliźniaczki o 2 nad ranem codzien wbijają jej się do łóżka. Jej mąż poszedł spać do osobnego pokoju a ona zgnieciona na brzegu łóżka drzemie do rana.

Tak wiec każdy ma swój wybór.

Ja i spałam z Jochą w łóżku i nosiłam go ile chciał i do żadnej z tych rzeczy jakoś tragicznie się nie przyzwyczaił. Sam stwierdził że w pewnym momencie mu wystarczy.
 
U nas to samo też mała śpi w łóżku :-) jak narazie to dla mnie wygodniejsze ale bd próbować odkładać ją do łóżeczka co zawsze kończy się tak samo...
 
Emil spal z nami caly czas od urodzenia.. teraz spi w swoim lozeczku bez jednych szczebelek zi lozeczko dosuniete dp naszego.. ja chce moze sie przytulic ale nadal w swoim lozeczku. Czasem w nocy wskakuje nam do lozka. Nie przeszkadza mi to ;)

Ale bede probowala odkladac zeby Emis jej nie zrobil krzywdy..a jak nie bedzie chciala do kolyski to naloze bramke z mojej strony lozka i mala bedzie spala z brzegu ;)
 
Dziewczyny co stosowac na sucha skórę ??
Po urodzeniu mu sie bardzo zluszczala a teraz dalej jest bardzo sucha. Mam olejek migdalowy i kokosowy oraz oilatum do kapieli i nie wiem co użyć zeby nie przedobrzyc. A w szpitalu ciagle mi o oleju z oliwek mówią.
 
Lunka, moja tez sie łuszczyla. Utodxila sie jyz złuszczają skóra na nogach i rękach. 3dni i było pp, tylko w kostkach nóg ponad tydzien.

Na dupke kokos te polecam, sprawdza sie fenomtnnje. Nie mieliśmy ani kropki ofparzenioerj, a kup mamy 8-10dxiennie
 
reklama
Lea spi w swoim łóżeczku jaknidzoey spać do 6-7 rano kiedy jest głodna. Wtedy biorę ja do nas, cycek do buzi a mama dalej spi ;)
W nocy śpimy trzymając sie za raxzki ;) tzn ja jej daje mojego palca. I mam 6h snu
 
Do góry