reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowiny z porodówek, gratulacje!

reklama
Nie było mnie pare dni na forum, a tu prosze już troje dzieciaczków się urodziło, serdeczne gratulacje dla dzielnych mamuś :*
 
My również gorąco pozdrawiamy dzielne mamusie i gratulujemy :-):-):-)
Super, że macie już swoje maleństwa przy sobie :-)
A mnie dopadł okropny stresik, dopiero co się dowiedziałam, że jestem w ciąży a tu już lada chwila dzidzia będzie na świecie :-):-)
 
moje gratulacje dla wszystkich mam!!! troche się wystraszyłam , a raczej bardzo!!! chyba przysnełam w tej ciązy, bo Wy się już rozsypujecie, a ja dopiero wyprawke zbieram. [termin mam na 22 luty] :zawstydzona/y:
 
moje gratulacje dla wszystkich mam!!! troche się wystraszyłam , a raczej bardzo!!! chyba przysnełam w tej ciązy, bo Wy się już rozsypujecie, a ja dopiero wyprawke zbieram. [termin mam na 22 luty] :zawstydzona/y:

Nie martw sie Mikimauro,
wszystko szybciutko mozesz kupic w sklepach internetowych. Ja mam termin na 10 lutego, ale tez niedawno wszystko skompletowalam.

Wszystkie dzielnie Lutowki, a wlasciwie Styczniowki!
Serdeczne gratulacje, wasze opisy dodaja nam, czekajacym z niecierpliwoscia, otuchy.
 
moje gratulacje dla wszystkich mam!!! troche się wystraszyłam , a raczej bardzo!!! chyba przysnełam w tej ciązy, bo Wy się już rozsypujecie, a ja dopiero wyprawke zbieram. [termin mam na 22 luty] :zawstydzona/y:

Mam termin na 20 lutego i tez jeszcze nie wszytsko skompletowane ;-) Nie ma sie co stresowac... Jesli lekarz nie przewiduje wczesniejszego rozpakowania, to mamy jeszcze czas... a nawet jesli dzidzia pojawi sie wczesniej to mozna kogos wyslac na zalegle zakupy :tak:
 
reklama
Witam dziewczynki

Chciałambym pogratulować wszystkim lutówkom.. że doczekały szcześliwie do końca.

Elwis Tobie szczególnie. Byłyśmy tutaj jedne z pierwszych :zawstydzona/y: Gratuluję córeczki Gabi.

Antar Tobie również gratuluję Zosi!!!

Wszystkim w dwupaku szcześliwych i szybkich rozwiązań życzę!!!
 
Do góry