reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowiny z porodówek, gratulacje!

reklama
Gratulacje ogromne dla wszystkich nowych mam ! :) Nie było mnie kilka dni i aż mnie skręcało z ciekawości, ile szkrabów się porodziło :)
 
Elwis - Słyszałam że nie jedna mama zakochała się już w Waszej Gabi :zawstydzona/y::rofl2::-D
Zdrowia dla Was życzę.

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkie mamy lutowe! (No i styczniowe ;-))
 
22 stycznia o godz 17.25 przyszła na świat moja córeczka Zosienka. Mała ważyła 2700 i miała 50 cm długosci. Jest sliczna i taka malutka. Poród był wywoływany, mała przestała w brzuszku rosnąć i były złe pzepływy przez pępowinę. Urodziła się troche osłabiona ale teraz wszystko jest ok.
 
Ostatnia edycja:
Kasikk jeszcze raz gratuluje! Najwazniejsze, ze juz wszystko w porzadku! Trzymajcie sie dzielnie! Ale swoja droga, to mialas farta, ze urodzilas... 22 lutego;-):-p
 
22lutego o godz 17.25 przyszła na świat moja córeczka Zosienka. Mała ważyła 2700 i miała 50 cm długosci. Jest sliczna i taka malutka. Poród był wywoływany, mała przestała w brzuszku rosnąć i były złe pzepływy przez pępowinę. Urodziła się troche osłabiona ale teraz wszystko jest ok.

Kasikk GRATULACJE :-D:-D:-D Oby maleńka się dobrze chowała i dla Ciebie dużo zdrówka !!!!! Mam nadzieję że chodzi Ci o styczeń a nie luty :tak:;-)
Pozdrwiam gorąco !!!!
 
reklama
22lutego o godz 17.25 przyszła na świat moja córeczka Zosienka. Mała ważyła 2700 i miała 50 cm długosci. Jest sliczna i taka malutka. Poród był wywoływany, mała przestała w brzuszku rosnąć i były złe pzepływy przez pępowinę. Urodziła się troche osłabiona ale teraz wszystko jest ok.

lutego czy stycznia????? :-)
WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!
to malutka ma podobne wymiary do mojej malutkiej :-)))
 
Do góry