reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nowinki szpitalne

reklama
Tu olamala ja nadal nic co jakiś czas skórcze nst co dziennie i czekanie i badanie , juz mi cierpliwości brakuje na szczęście cholestaza wykluczona.Jak by co 10 mi wywołają.Pozdrawiam.
 
sms z 6.59:
"Hey. jestem na porodówce. o 4 wody mi odeszły. rozwarcie na 3 cm było, teraz nie wiem, ale boli jak cholera. pozdrawiam, Ewelina- Flintolinka"
 
sms od martina969 godzi 9.51: jestem w rydygierze , zaczeły mi odchodzic wody o 4 rano. Skurcze male sam poczatek ale juz zostaje i czekamy. mowia ze dzisiaj urodze. pozdrawiam"
 
justme5 z pewnoscia skonczy na porodowce dzis ale jeszcze nie wiadomo w ktorym szpitalu. w mswia nie zapisaly sie jej skurcze na ktg, rozwarcie minimalne i kazali wrocic za kilka godzin, wspomniala ze czeka na tel od lekarza z wolomina.
 
sms od alutka17 z 13:05 'moj malutki antos juz jest ze mna, wazy 4400g i ma 58cm, pozdr.'
 
reklama
sms od justme5 z 13:00 'jestem w wolominie. zostawili mnie na razie na patologii, leze znowu pod ktg, jak dzisiaj nie rozkreci sie samo to jutro mi pomoga...'
 
Do góry