reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nowinki szpitalne

na moje pytanie czy zostaje w szpitalu olamala odpowiedziala: 'na razie tak i pewnie do porodu juz zostane. mala wazy 3280g, wlasnie mialam usg, wszystko z nia ok.'
 
reklama
sms od olamala: ' jeszcze w dwupaku ale szyjka krotka i rozwarcie wieksze wiec moze cos sie ruszy. dam znac na pewno. pozdrawiam i dzieki za troske.'
 
sms od julita1212: 'witajcie, nie moge duzo pisac bo jestem jeszcze ciut obolala ale mam juz swoja majeczke przy sobie :) jest cudowna i sliczna :) pozdrawiam wszystkie majoweczki :)'
 
smsy od elwiwas:
6:27 'jestem w szpitalu. od 19 wymiotuje. dostaje teraz kroplowke. szyjka skrocona. skurcze caly czas. jestem wykonczona. chce mi sie soczku a tu tylko woda :( pozdrawiam.'
13:20 'to prawdopodobnie rotawirus. leze do jutra na obserwacji. na porod sie nie zapowiada. jestem slaba i chce do domu!'
 
Ostatni news od Chrupci: Nataliak URODZIŁA!:tak: Leniuszek okazał się mniejszy, niż przewidywano: 3650, 56 cm, przyszła na świat o 15:35:-)
 
Mamy kolejną rozpakowaną majówkę: Magda102 ma już swoją Elenkę przy sobie, szczegóły wpisze później mama Nataliak;-)
 
sms od shyangel z 12:48: 'zostawili mnie w szpitalu. szyjka skrocona. rozwarcie na 1cm. po poludniu mam miec usg a tak to na razie czekamy. pozdrowienia mamuski.

smsy od magda102:
14:06 'bole byly co 5min w drodze do szpitala. pod ktg cos jakby ucichly ale po badaniu okazalo sie ze mamy 4cm rozwarcia. teraz bole jakby w ogole nie mialy konca. straszne parcie na odbyt. chodze po korytarzu z litrowym mlekiem. buziaki.'
16:05 'rozwarcie na 6cm, jeden wielki skurcz, wypilam cale mleko i nie ma kto mi kupic drugiego. i qrde zapomnialam twistera zabrac na porodowke :p
19:59 'elenka urodzila sie o godzinie 19:00. cale 55cm 3210g.'
 
reklama
mms od Oleśki:
"Jasinek urodził się o 2,25 zgodnie z rozkładem - 05 maja. Ma 56 cm, waży 3850g. Poród trwał niecałe 3 godz. Później podeślę lepsze zdjęcie. Jest słodki i ssie cyca że hej :) Jak wstaniesz, to daj znak, ja jeszcze nie spałam - za dużo wrażeń :) Buziaki. Wpadnij na herbatkę do szpitala jak dasz radę :)"

dodam tylko, że się wczoraj wieczorem umówiłysmy się z Oleśką, że wpadnę dziś do niej na herbatkę, a tu tak nas Jasiek zaskoczył hehe :)
 
Do góry