reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe umiejętności naszych dzieci

ehhh...my tez mamy się czym "pochwalić"...

Monia potrafi:

- ukraść pilota
- otworzyć klapkę z bateriami
- ssać bateryjkę

:szok::wściekła/y::no::szok::wściekła/y::no::szok::wściekła/y::no::szok::wściekła/y::no::szok::wściekła/y::no::szok::wściekła/y::no::szok::wściekła/y::no::szok::wściekła/y::no:
 
reklama
Hej mamusie !Jestem nowa w Waszym gronie, ale postanowilam dołączyć , bo tez mam szkrabka z sierpnia 2009 ( dziewiatego ).Mój Mateuszek jeszcze nie chodzi, ale świetnie daje sobie rade ze wstawaniem i pierwszymi kroczkami przy kanapie.Ogólnie u nas jakos powoli to wszystko szło - zaczął sam siedziec dopiero w połowie 8 miesiąca. Ale kazde dziecko ma swoje tempo rozwoju .Naśladuje jak robi piesek , a na kotka wołamy " ci cii ".Robi "kosi-kosi" od 7 m-ca. Uwielbia pilota od tv, robi szczotka " czesu- czesu" na głowie każdego domownika,a od kilku dni cały czas miele jezorkiem mówiac "mniam mniam ". Co prawda jeszcze nie słyszalam słowa mama, ale tata, baba , dada, kaka mówi na okrągło. Fajnie poczytac na forum jakie osiągniecia maja szkraby w podobnym wieku . Pozdrawiam i na pewno bede z wami w kontakcie :-)
 

Załączniki

  • 20050625580114.png
    20050625580114.png
    19,7 KB · Wyświetleń: 16
  • relgi09kfdelcg4m.png
    relgi09kfdelcg4m.png
    8,8 KB · Wyświetleń: 27
a tak ! dodatkowe gałki oczne przydałyby sie jak nic ... taki wiek , a swiat taki ciekawy dookoła !Mateusz uwielbia na dworze skubać trawę. A co do wydawania wszelkich odgłosów, to ostatnio uwielbia strasznie głośno piszczeć ! czekam tylko az ktoś z sasiadów wpadnie zapytac , co my robimy temu dziecku ?:-)
 
Ostatnia edycja:
ehhh...my tez mamy się czym "pochwalić"...

Monia potrafi:

- ukraść pilota
- otworzyć klapkę z bateriami
- ssać bateryjkę

:szok::wściekła/y::no::szok::wściekła/y::no::szok::wściekła/y::no::szok::wściekła/y::no::szok::wściekła/y::no::szok::wściekła/y::no::szok::wściekła/y::no::szok::wściekła/y::no:

heheheheheheh rubi aż się zachlysnęłam ze śmiechu.
Ale bądź dobrej musli - moja również kocha kraść pilota i rozkładać na części pierwsze. A bateryjki as super smaczne :):)

Poza tym wczoraj rozbabłała kosz na śmieci z łazienki - na szczęście nie było w nim żadnych niespodzianek.

I raz moja mama złapała ja na próbie dożywiania się z miski kota. Na szczęście w pore ja zauważyła i biedny kot musi teraz jeść w ukryciu :D
 
To moja śpiewa operowo:-)
Z nowych umietności Jagoda pije ze szklanki, kubka jak stara, najlepsze sa wAskie literatki. Niekapki sa ble bo nie da sie z nich siorbać.
 
reklama
a Ninka robi "tany tany" jak gra muzyczka ze stolika-pchacza:) macha rączkami, kiwa się cała i śmieje w głos:) i jak teraz usłyszy "gra" i Nina tany tany" to tak robi:)
miranda - ale sama nie trzyma chyba kubeczka??? tylko Wy?
 
Do góry