reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe umiejętności naszych dzieci

reklama
Przyznam się bez bicia, ze zawsze ten watek omijałam wielkim łukiem, zeby się...nie dołować. Ale dziś i ja chciałabym się podzielić z Wami nasza radością ogromną:-) Franulka zrobił nam i sobie oooogromny prezent na 11 miesięcy:-) Zobaczcie w jakiej pozycji wytrzymał jakieś pół minuty!!!!:-):-):-)

F7JKOaqzbcQuJ24uSX.jpg


Oczywiście trzeba mu pomóc usiąść i podeprzeć się łapkami, ale utrzymuje ciężar ciała!!!! Rozumiecie kobietki kochane!!!! Normalnie...brak mi słów by opisac naszą radość:-)

Chwile mnie nie bylo a tu takie cuda Franiu brawo!!!!!!!!!!!!!Tak sie ciesze
 
Tak mi się marzy, że teraz do tego wątku będę często zaglądała:) Dzięki dziewczyny, że cieszycie się razem z nami:)
 
Ja przyznam ze mimo ze zalozylam tez staram sie nie zagladac, Miłoszek praktycznie słabo raczkuje, słabo wstaje a jak sie uda to zaraz klap na pupe do chodzenia jeszcze daleko, troche wam zazdroszcze waszych osiagnieć:-(
 
reklama
Kasiu ale podnieść 12 kilo z ziemi wcale nie jest łatwo! Więc daj Miłoszkowi czas ;-)
Mój to jest taki ruchliwy że szok i przez to tych rozkosznych fałdek ma coraz mniej...aż się boję iść go zważyć, czy mi w ogóle coś przybrał....
 
Do góry