reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe umiejętności naszych dzieci

reklama
moja córcia już wie, że ma stópki i chyba jest z nich bardzo zadowolona, bo zawsze się do nich śmieje, gdy nimi macha na przewijaku; jeszcze ich nie wpycha do buźki, choć chyba próbuje - jak leży na płaskim to podnosi cały zadek wraz z nóżkami do góry i wyciąga rączki w ich stronę; rezultat taki, że kula się na boki;
nauczyła się natomiast chwytać za kolanka:-)
 
Ostatnia edycja:
Moja znowu jakoś nie zwraca uwagi ani na stópki ani wcześniej na rączki. Zauważyła że ma i przeszła nad tym do porządku dziennego!
 
moj maluszek tez patrzy na stopki szczegolnie w czasie kapieli ale na tym koniec
zamiast nozkami to zaczal sie jezykiem swoim bawic:eek:

a jak przekrecaja sie Wam dzieci z brzuszku na plecki to tylko w jedna strone?
Bo Adas tylko w prawa i nie wiem czy mam jakos ingerowac?
 
Moja mała pokochała ostatnio kolanka :-)
Stup do buzi nie wkłada jeszcze.
Aneczka ja swoją też turlam i pokazuje, że ma stupki i się bawimy nimi.

A i zapomniałam lubi łapać za twarz i gryźć nos czasami nawet się całus trafia. Smakuje i mamy i taty :p
 
Ostatnia edycja:
moj maluszek tez patrzy na stopki szczegolnie w czasie kapieli ale na tym koniec
zamiast nozkami to zaczal sie jezykiem swoim bawic:eek:

a jak przekrecaja sie Wam dzieci z brzuszku na plecki to tylko w jedna strone?
Bo Adas tylko w prawa i nie wiem czy mam jakos ingerowac?

Moj Alus jeszcze sie nie przekreca:zawstydzona/y::-(
 
moja w ogóle się nie przekręca z brzuszka, bo rzadko na nim leży; ale za to przekręca się - od wczoraj - z plecków na brzuszek:tak:a jak leży na boku, podstawia łokieć i próbuje siadać - bokiem:-D widać, że kosztuje ją to sporo wysiłku, ale trenuje z takim zapałem, że aż serce rośnie:tak:no i caly czas rwie sie do siadu, jak ją przytrzymać to ładnie siedzi, nie leci w przód;
 
Moja jeszcze nie siedzi, ale zastanawiam się z tym przekręcaniem. Tez się jeszcze nie przekręca ale mocno kombinuje jak to zrobić przy czym złości się niemiłosiernie jak jej nie wychodzi. Troche jej pomagam i widzę że faktycznie woli jedną stronę. A czy dzieci najpierw się przekręcają a potem siadają, czy to wogóle nie ma znaczenia? Jagoda leżąc podnosi się do góry odrywając głowke z pleckami jakby chciała usiąść, a mi sie wydawało że to właśnie z boczku dzieci siadają?
 
reklama
moj maluszek tez patrzy na stopki szczegolnie w czasie kapieli ale na tym koniec
zamiast nozkami to zaczal sie jezykiem swoim bawic:eek:

a jak przekrecaja sie Wam dzieci z brzuszku na plecki to tylko w jedna strone?
Bo Adas tylko w prawa i nie wiem czy mam jakos ingerowac?

Moja mała jak leży na pleckach potrafi przekręcic sięna boczek i na razie to tyle...

A i zapomniałam lubi łapać za twarz i gryźć nos czasami nawet się całus trafia. Smakuje i mamy i taty :p

Moja Martyna też chwyta za policzki, i gryzie nas gdzie popadnie :-D

No właśnie a które Dzieciątka już siedzą?? :-)
Wiadomo że Amelka azorka ale może ktoś jeszcze?? :tak:

Martyna w pozycji półleżącej rwie się do siadania. Pochyla głowe do przodu i denerwuje się, że nie potrafi usiąść :szok:
 
Do góry