reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe umiejętności naszych dzieci

Kasiu ale podnieść 12 kilo z ziemi wcale nie jest łatwo! Więc daj Miłoszkowi czas ;-)
Mój to jest taki ruchliwy że szok i przez to tych rozkosznych fałdek ma coraz mniej...aż się boję iść go zważyć, czy mi w ogóle coś przybrał....
Bartolo Baśki ma tyle samo i juz chodzi.....
 
reklama
Kasiula, a kcesz w łep?;-)
Moja Nata ważyła na roczek 10 kg a śmigać zaczęła ok 13-14 mies. Te matka..coś taka ambitna, hę? Daj chłopinie troszkę się polenić.. Jak to chłopu..;-)
 
Kasiu.. KAsiu!!!!!! Miłoszek ma DOPIERO 10 miesięcy!!!!!!!!! Kasiulka, przeciez nie ma żadnych patologii.. daj chłopaczkowi jeszcze trochę czasu. Zakład ze za 2 mies bedzie śmigał?:)
 
Kasiu.. KAsiu!!!!!! Miłoszek ma DOPIERO 10 miesięcy!!!!!!!!! Kasiulka, przeciez nie ma żadnych patologii.. daj chłopaczkowi jeszcze trochę czasu. Zakład ze za 2 mies bedzie śmigał?:)
Zakład że nie bedzie, ma strasznie miekkie nózki, ja wiem ze niby ma czas jeszcze ale zeby nawet własciwie nie raczkował?Tyle ze lekko sie na pupie raczkach przesuwa ale raczej nieumyslnie, dobra nie smece
 
Franiu- no pieknie, pieknie, brawo dla Ciebie dzielny chlopczyku!:-)

Kasiu- a Ty daj Miloszkowi czas, ostatnio na placu zabaw spotkalam mame z chlopczykiem ktory zaczal chodzic miesiac temu, teraz ma 16 miesiecy i biega a nie chodzi :tak:Adas tez chyba chodzil szybko nie bedzie bo przeciez wszedzie sie dostanie raczkujac, co prawda chodzi wokol mebli i nawet sie puszcza na chwile ale do chodzenia samodzielnego to jeszcze daleko, ale nie martwi mnie to wogole
 
Kasiu, no co Ty... Nie smęcisz. Gdzieś czytałam, że sa dzieci, które mają taką właśnie formę raczkowania: na froterkę. Mój mąż tak np raczkował (wiem to od mojej teściowej). Wiesz, tak sobie myślę, ze to dobrze, ze on tak powoli się pionizuje. Myślę, że jego ogranizm wie co robi - gdyby przy tym ciężarze ciała ruszył szybko w pion, to za chwilę miała byś ból głowy z powodu iksowatych nóżek, skrzywienia kręgosłupa itd. Jego gorset mięśniowy musi być zdeeeecydowanie silniejszy niż u kurczaków z wagą 10 kg w wieku 12 mies. Ja tam wierzę, że natura wie co robi..
 
reklama
Franiowa Popłakałam się przy zdjęciu Franca :) Mega dzielny chop :)
A ty Kaska sie nie nerwuj, zobaczysz , ze Miłosz za chwilę bedzie smigał jak stary. Pzoa tym może to jest mały leniuch po prostu? Każde dziecko jest inne i koniec :)
 
Do góry