reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe umiejętności naszych dzieci

reklama
no wlasnie, moj synek tez szaleje na punkcie czerwonego pilota do telewizora. Uwielbia go lapac a potem od razu rzucac na podloge. Musze mu to zabawe ograniczac bo jakos mi sie nie widzi manualne przelaczanie kanalow :)
Moj jeszcze samodzielnie nie siedzi. Musi byc asekurowany. wie jak sie podpierac kiedy siedzi ale zaraz sie rozprasza bo chce zlapac zabawki albo jego stopy...i w tym momencie od razu leci do przodu albo na boki :)
 
Moja też należy do grupy pilotowo-telefonicznej :-).
Telefon mam dotykowy więc mała mi zmienia ustawienia i dziwni :-)
Piloty ma 3 do zabawy i jak coś oglądam i mnie ciekawi to wtedy przełączy lub ściszy, albo wyłączy telewizor hehehe
 
Ja nie wiem co jest w tych pilotach - mój ma jeden stary, niedziałający do zabawy, ale mały spryciarz chyba wyczaił że coś jest nie tak;-) I woli się bawić tymi właściwymi:-D:-D
 
u nas też piloty i telefony są super ale najbardziej się trzesie do mojego laptopa

a siedzieć to siedzi bo szybko zaczynał - teraz zaczyna sam siadać i siedząc potrafi np tak jakoś się podeprzeć i przejść do leżenia na brzuchu, czołga się a raczkowanie zaczyna ćwiczyć - jesteśmy na etapie bujania aise na kolankach i rączkach
 
No moja zaczęła robić takiego śmiesznego samolocika jak jest na brzuchu. Ręce i nogi do góry i nie w przód i tył tylko na boki. Pewnie by się już przekręcała jakbym ją więcej na brzuchu kładła ale miejsca za mało na podłodze tylko przy balkonie w dużym pokoju:-(
 
mojej tez podobaja sie telefony i piloty,ale ja nie pozwalam bo telefon zaślini i dupa zbita,kuzyn naprawia i bardzo duzo własnie mam przynosi bo dzieci zasliniły czy cos tam zepsuły
pilot niestety tez dla mnie nie zabawka ma służyc do telewizora,a dziecko ma swoje zabawki chyba ze sie ma jakis stary i sie dziecko da,a takowy akurat posiadam wiec tylko on jest do zabawy

a później bedzie chowanie pilotów przed dziećmi,hihi
 
reklama
Do góry