reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocnikowe zmagania

Mój Kubeł też robi w dowolnym miejscu (zjeżdżalnia, huśtawka, kościół), ale w pampersa. Na nocniku może siedzieć dowolnie długo, wysika niesamowite ilości, po czym wstaje i równie dużo sika do pampersa. Obłęd. Ja nie mam za bardzo czasu i siły na zabawę z nim, ale wiem, że ciocia opiekunka go uczy (chyba ma więcej cierpliwości i czasu).
 
reklama
głuszku zakładam ze nie..... bo juz teraz tlumaczymy ze natala duza robi siusiu do nocnika, a tylko malutkie dzidzi robia w pieluszke poza tym ma przy dobrym ukladzie caly maj i czerwiec na opaowanie(zapomnienie o istnieniu pieluchy) tak jak np. złuzeczkiem schowalam na 2 m-ce i jak wyjełam nie pakowala sie ze to jej tylko zapytała co to a jej powiedziałam ze to dla dzidzi malutkiej a ona juz duza ma swoje duze łuzeczko.... mam nadzieje ze dam rade szzeze mam tylko 5 pieluch w domu w jej rozmiarze..... wiec kwiecien jak sika do nocnika i maj czerwiec na dworze tez bez wiec moze mam jakies szanse
Podobnie ze smokiem tego troszke bardziej sie obawiam.....
 
gluszek nie strasz Hekse bo moze akurat sie uda :tak: i nie wroci
Nie straszę tylko ise pytam czy bierze to pod uwagę.

Heksa o smoka bym się nie bała. Mi się wydaje że do tego dzieciaki żadziej wracaja niż do pieluch. Chociaz moze też chciac smoka. Tylko decyzja należy do ciebie czy jej dasz czy nie. Ja sie zastanawiam co jak Marysia bedzie chciała cyca??
Przecież jej nie dam :crazy::crazy:
 
Głuszku mi sie wydaje ze jak wytłumaczysz ze marysia juz nie je takiego mleczka tylko inne jedzonko.... to powinno sie udac..... poza tym nie sądze aby pamietala ze ona jadla. sama nie wiem.....
 
A ja sie musze pochwalic Zosia slicznie wola siusiu:):) sporadycznie tylko posika sie w majteczki:):) wszedzie jedziemy z nocnikiem :):) zawsze nawet w zabawie slicznie zawola!!!!!
jestem z niej dumna:):) !!!!!!!!!!!!
 
Kurde Marysia woła dziś że siusiu - dałam jej nocnik bo ona zawsze tak woła ale nigdy nie robi tylko siedzi i siedzi na tym nocniku a tu jak nie chluśnie!!!! oczywiście zanim doleciam - byłam w łazience to pół siuśków wylądowało na dywanie bo wstała a pół w nocniku. Kurde powinnam ją była pochwalic chociaż za te pół w nocniku
 
Dzisiaj Głuszku jest ten dzień na który czekałyśmy:-D moja Julka już trzy razy zawołała i rzeczywiście zrobiła :tak::happy: na muszle kładę nakładkę z Teletubisiami więc Julka woła mamusiu lecimy na Tubisie!!!:shocked2::biggrin2:
 
reklama
Do góry