reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nocnik

pisałam już na odkrywcach, ale napiszę jeszcze tutaj - Michał od jakiegoś czasu "woła" na nocnik, jak chce kupkę:tak: dla potwierdzenia potrafi mnie zaprowadzić do łazienki :-D dzisiaj rano zrobił awanturę, że chce kupkę, a ja leżę (tzn później się okazało o co była awantura, jak tylko się zbliżyliśmy do łazienki i widziałam jego zadowolenie). jak powędrował do łazienki na nocniczek i się załatwił, było już ok, poleciał się bawić:tak:
 
reklama
A wiec i ja opowiem jak u nas z nocnikiem. TRAGEDIA. Dzisiaj po raz kolejny posadzilam Dawida na nocnik ale on wstawał wiec ja znowu go posadzilam i tak w kolko, wiec dałam sobie spokoj ale pozwolilam mu chodzic przez chwilke bez pampersa co by dupka sie przewietrzyła i moje dziecko chodzilo krazyło nagle wszedł do swojego samochodu i wyszedł nagle usiadł na podłodze i wstał ja patrze a na dywanie slady kupy szukam zagladam dgdzie a on zrobil kupe do swojego autka i wyszedł. Potem pojechalam z nim do rodzicow na dzialke rozebralam bo chcialam zeby wszedl do basenu ale on tylko przy nim kucał, nagle wstał a ja patrze znowu kupa. Juz bym bardzo chciala zeby tylko siedzial na nocniku reszta bedzie potem :-)
 
Pycia spokojnie, naprawdę macie jeszcze czas :tak: Takie zdolniachy to jednak wcale nie większość (choć gratuluję mamusiom :tak:), nie bez powodu psychologowie określają wiek, gdy warto próbować na ok.18 m-cy (pomijam fakt, że chłopcy mają wiele rzeczy później ;-)). Najważniejsze to nie zestresować dziecka, żeby nie zraziło się do nocnika, a reszta sama przyjdzie :tak:
 
Kochane, chciałam Wam się tak po cichutku pochwalić (żeby nie zapeszyć) - Zuzia od TRZECH dni robi qpę wyłącznie do nocnika !!!!!!!:szok::-):szok::-)
Powiem Wam: jestem szczęśliwa, dumna jak paw i w szoku :tak:
Z sikaniem do nocniczka jeszcze różnie bywa - ale qpa jak najbardziej !!!:tak:
 
Luka no brawo!!! Gratulacje zdolnej Córy :-)

Ja wciąż zastanawiam się, jak nauczymy Piotrusia, bo robi qpę tylko podskakując :sorry2: Chyba trzeba będzie przyklajstrować nocniczek do pupci na kropelkę :-D
 
Luka-no brawo!!!!!!!!! Ale zdolna coreczka! Ja nocnik kupilam ale jeszcze nie zaczelam nauki, poki co Alusia pare razy sobie usiadla na nim jak na fotelu.
Esia-no to faktycznie, wesolo sie zapowiada :-)
 
My tez powoli zaczynamy sie przyzwyczajac tzn Miki,pare razy w ciagu dnia usiadzie sobie i chwileczke posiedzi,bardziej traktuje jak krzeselko,Ale wczoraj widzac ze sie cos wiekszego szykuje to szybciutko zdjelam mu spodnie pampa i posadzilam na nocnik,fakt zrobil w locie i spadlo do nocniczka ale tak szybko jak go posadzilam tak szybko wstal.Ale oczywiscie i tak jestem dymna ze swojego smyka.
 
Kochane, chciałam Wam się tak po cichutku pochwalić (żeby nie zapeszyć) - Zuzia od TRZECH dni robi qpę wyłącznie do nocnika !!!!!!!:szok::-):szok::-)
Powiem Wam: jestem szczęśliwa, dumna jak paw i w szoku :tak:
Z sikaniem do nocniczka jeszcze różnie bywa - ale qpa jak najbardziej !!!:tak:
Luka :szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Opowiadaj jak to zrobiłaś:confused::confused::confused::confused::confused: Franek od kiedy zaczął chodzi omija nocnik szerokim łukiem:-(
 
reklama
Do góry