reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski wynik BetaHCG

reklama
Ale czy ja dobrze rozumiem - miałaś wynik 109, a po 48h - 189.
Ten przyrost jest jak najbardziej w normie ok 74%.
 
Ja transferu nigdy nie miałam, więc ciężko mi się odnieść. Być może masz rację.

Niemniej jednak przyrost był dobry.
 
Podłączę się do tego wątku bo również mam niepewną sytuację ze swoimi wynikami bety.

Elizka a jak sytuacja u Ciebie, jak to się dalej potoczyło? 💐🌻

Już znalazłam sporo przykładów na różnych forach zarówno zdrowej ciąży, jak i pustego jaja płodowego z wyników podobnych do moich. USG mam w poniedziałek, mam nadzieję, że będzie chociaż pęcherzyk w dobrych rozmiarach, jeśli implantacja była z opóźnieniem to serduszko może też będzie dopiero po 30 dpt.

Martwię się 😔
Czy któraś z Was zna jakieś pozytywne historię przy niskiej becie?

07.08 - transfer ET 4.1.1 🌺 (5-dniowa blastocysta)
7 dpt - beta 3,4 mlU
9 dpt - beta 13,6 mlU (300%)
12 dpt - beta 54,4 mlU (169%)
14 dpt - beta 161,7 mlU (198%)
20 dpt - beta 1490 mlU (średni przyrost 110%)
26 dpt - beta ?? + USG
 
Ostatnia edycja:
reklama
Podłączę się do tego wątku bo również mam niepewną sytuację ze swoimi wynikami bety.

Elizka a jak sytuacja u Ciebie, jak to się dalej potoczyło? 💐🌻

Już znalazłam sporo przykładów na różnych forach zarówno zdrowej ciąży, jak i pustego jaja płodowego z wyników podobnych do moich. USG mam w poniedziałek, mam nadzieję, że będzie chociaż pęcherzyk w dobrych rozmiarach, jeśli implantacja była z opóźnieniem to serduszko może też będzie dopiero po 30 dpt.

Martwię się 😔
Czy któraś z Was zna jakieś pozytywne historię przy niskiej becie?

07.08 - transfer ET 4.1.1 🌺
7 dpt - beta 3,4 mlU
9 dpt - beta 13,6 mlU (300%)
12 dpt - beta 54,4 mlU (169%)
14 dpt - beta 161,7 mlU (198%)
20 dpt - beta 1490 mlU (średni przyrost 110%)
26 dpt - beta ?? + USG
??? Ale co jest nie tak z tymi wynikami, bo nie rozumiem? Dobrze przyrasta, a u autorki tego wątku nie przyrastała poprawnie. Nie wiem jak ma być po invitro, ale tak to są dobre przyrosty
 
Do góry