reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski wynik BetaHCG

Dołączył(a)
15 Lipiec 2024
Postów
11
Hej dziewczyny, jestem tu nowa. Pomóżcie. To nasz pierwszy transfer. Blastocysta 5AB, po rozmrożeniu określona jako 4AB. 10dpt beta 30.7, 12dpt 49.4. Wygląda to bardzo źle?😔
 
reklama
W tych samych godzinach miałaś pobieraną krew?
Bo zakładając, że tak, to mi wychodzi przyrost ok 61%, a to jest poniżej normy.
 
Tak, mniej więcej o 9. Rozumiem, że musi być ponad 66%? Lekarz nic nie powiedział, zlecił jutro powtórkę, a ja jestem kłębkiem nerwów
 
Powinno być min 66%.
Ale nasz organizm nie jest robotem, więc trzymam kciuki by się rozkręciło.
 
10 dpt to beta powinna być już 3 cyfrowa. Zwłaszcza blastki. Więc ja mimo wszystko nie liczylabym na zbyt wiele.
 
Nie wygląda to dobrze, nie nastawiałabym się.. ale powtórz jutro betę, zobaczysz w którą stronę pójdzie.
 
A czego mogę się spodziewać dziewczyny? Beta ma zacząć spadać czy może nadal rosnąć? Czy na takim etapie musi się to skończyć pobytem w szpitalu?😔
 
A czego mogę się spodziewać dziewczyny? Beta ma zacząć spadać czy może nadal rosnąć? Czy na takim etapie musi się to skończyć pobytem w szpitalu?😔
Musisz monitorować betę. Jak będzie rosnąć ale nieprawidłowo to można podejrzewać ciążę pozamaciczna. Na ten moment nie możesz nic zrobić.
 
A czy to się czasem zdarza tak po prostu? Zarodek był przecież dobrej klasy, przebadany genetycznie, macica i endometrium dobrze przygotowane. Gdzie szukać przyczyny?
 
reklama
A czy to się czasem zdarza tak po prostu? Zarodek był przecież dobrej klasy, przebadany genetycznie, macica i endometrium dobrze przygotowane. Gdzie szukać przyczyny?
U mnie 6 transferów nieudanych mimo bardzo dobrej jakości zarodków. A badalaś siebie pod względem immunologii?
 
Do góry