reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Niski przyrost bety a potem skok i przyrost bety w normie

reklama
Pobolewa mnie lewa strona. Nie jest to ból ciągły. Pojawia się i znika. Plamien nie mam. Rozumiem, że przy takich wzrostach szans na powodzenie nie ma?:(
Jeśli nie dasz rady wcześniej do lekarza to najwyżej jeszcze w środę i piątek beta żebyś wiedziała jaki wzrost i pozostaje cierpliwie czekać co wyjdzie na usg.
Trzymam kciuki żeby było jak u mnie! 😊
 
Byłam na IP. Zrobiono mi USG, w macicy gienekolog dojrzała pęcherzyk wielkości 3 mm, odpowiadający ciąży 4w4d. Stwierdziła, że wykluczyć ciąży pozamacicznej na tym etapie nie można bo być może pęcherzyk jest tzw. pseudo pęcherzykiem. Nie można też stwierdzić, że ciąża się nie rozwinie bo tu może wydarzyć się wszystko a beta mimo, że nieco mniej to jednak rośnie. Póki co ciszę się, że wstępnie w jajowodach czysto. Muszę porobić badania, ból być może jest od pęcherza i bakterii w moczu ( o ile będą).
 
Byłam na IP. Zrobiono mi USG, w macicy gienekolog dojrzała pęcherzyk wielkości 3 mm, odpowiadający ciąży 4w4d. Stwierdziła, że wykluczyć ciąży pozamacicznej na tym etapie nie można bo być może pęcherzyk jest tzw. pseudo pęcherzykiem. Nie można też stwierdzić, że ciąża się nie rozwinie bo tu może wydarzyć się wszystko a beta mimo, że nieco mniej to jednak rośnie. Póki co ciszę się, że wstępnie w jajowodach czysto. Muszę porobić badania, ból być może jest od pęcherza i bakterii w moczu ( o ile będą).
Dobrze to słyszeć 😊 Oby szło to tylko ku dobremu 😊
 
Tak, wiem. Jestem świadoma tego co to może oznaczać. Przygotowuje się teraz na najgorsze. Psychicznie jestem wrakiem człowieka. Niech to już się skończy.
 
reklama
Do góry