reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost beta hcg

Z moim synem miałam jeden słaby przyrost i jest na świecie.
Jedna beta była 46 po 72h 206 a po 48h 321 chyba i potem podwajala się co 3 dni.
Jak dla mnie ten twój przyrost nie jest taki słaby.
 
reklama
Hej, a mialas jeszcze jakies inne objawy wskazujace na ciaze pozamaciczna?
pierwszy raz miałam pozamaciczna w grudniu zeszłego roku to właśnie beta nie wzrastała prawidłowo wiec wiadomo było , ze jest coś nie tak , a teraz w lipcu beta wzrastała prawidłowo aż dziwne ucieszyłam się , ze w końcu będzie dobrze , miałam umówiona wizytę lekarz mówił , ze pewnie będzie widać już coś , a tu trafiłam na stol odrazu po usg 😞
 
pierwszy raz miałam pozamaciczna w grudniu zeszłego roku to właśnie beta nie wzrastała prawidłowo wiec wiadomo było , ze jest coś nie tak , a teraz w lipcu beta wzrastała prawidłowo aż dziwne ucieszyłam się , ze w końcu będzie dobrze , miałam umówiona wizytę lekarz mówił , ze pewnie będzie widać już coś , a tu trafiłam na stol odrazu po usg [emoji20]

Jej, strasznie mi przykro :( a udalo sie uratowac jajowód? u mnie beta ze 112 wzrosla na 187 po 72h wiec wiadomo juz, ze nic z tego nie bedzie. No i tak czekam aż coś sie zacznie dziać. Lekarz kazał zbadac jeszcze raz bete, bo jak bedzie rosla to tez trzeba szukać czy to nie pozamaciczna... Ale dam sobie jeszcze kilka dni, bo i tak coraz mniej przyrastala, wiec pokluje sie po weekendzie już.. Na razie nic nie widac w macicy ani jej okolicach.. najgorsze to czekanie, bo nie wiadomo co i jak.
 
reklama
Jej, strasznie mi przykro :( a udalo sie uratowac jajowód? u mnie beta ze 112 wzrosla na 187 po 72h wiec wiadomo juz, ze nic z tego nie bedzie. No i tak czekam aż coś sie zacznie dziać. Lekarz kazał zbadac jeszcze raz bete, bo jak bedzie rosla to tez trzeba szukać czy to nie pozamaciczna... Ale dam sobie jeszcze kilka dni, bo i tak coraz mniej przyrastala, wiec pokluje sie po weekendzie już.. Na razie nic nie widac w macicy ani jej okolicach.. najgorsze to czekanie, bo nie wiadomo co i jak.
prawy mam wycięty , a z lewego usunięta ciąża wiec został na miejscu , niby drożny , ale poprzednio mówili to samo a tu jednak niespodzianka i niestety robią się jakieś zrosty w jajowodzie i jajeczko nie zagnieżdża się w macicy wgl tam nie trafia . myśle z mężem o invitro i chyba to mi pozostaje . boje się kolejnego rozczarowania , laparoskopii a moja psychika to już niezle dostała po tyłku , dopiero co dochodzę po ostatniej stracie . 😞
 
Do góry