reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niezbędnik staraczki :)

reklama
badania polecaja jeszcze:

toksoplazmoza - trzeba sobie zaplacic
na antyciałą żółtaczki
HIV - nigdy nie zaszkodzi zrobic

no i koniecznie trzeba lykac kwas foliowy i kompletnie sie odstresować

POWODZENIA WSZYSYKIM STARAJACYM!! :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
hej dziewczyny ja tez staraczka..... i mam zapytanko do was, czy któraś z was stosowała kiedykolwiek taki sprzęcik do "wyłapywania" owulacji, wklejam link, nie wiem czy będzie działał... Donna : Indykator (wska
 
oczywiście nie działa, chodzi mi o tester donna - Indykator (wskaźnik) dni płodnych i bezpłodnych w cyklu miesiączkowym, jak któraś z was go używała , to bardzo proszę o radę czy warto kupowac?
 
dzięki Bardzo, widziałam go na allegro, hm jeszcze się nie zdecydowałam na niego , intensywnie myślę..... i nie wiem co wymyśle.............
 
czesc Dziwczyny :-) mam na imie Luiza,jestem tu nowa... ja i moj maz zaczelismy prawdziwe starania. pierwszy cykl wogole sie nie zabezpieczylismy i bedziemy czekac na Nasz Maly Cud:tak:
boje sie tylko ze nie uda sie...
ale trzeba byc dobrej mysli :)
 
reklama
Hej Belka:) Ja tu też jestem nowa.
Mam na imię Karolina. Jestem mężatką od 3 lat prawie i niecierpiwie czekam na swoją fasolkę.
Pozdrawiam
 
Do góry