reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecnosci...

reklama
Fredka, mam nadzieję, że sytuacja wróciła do normy?

Mnie trochę nie było przez szaleństwo w pracy, potem choróbsko, a od poniedziałku była u nas męża siostra ze swoim facetem- spodziewają się bliźniaków :-) dzieciątka powinny się urodzić w maju, jak Martuś :-)
 
Witaj Kasiu. Gratulacje dla siostry męża- będzie miała podwójne szczęście
Mnie też nie było ze względu na kłopoty zdrowotne ale o tym na zamkni etym
 
Hej! Jestem załamana. Ola nie reaguje na lekarstwa. Bierze już drugie lekarstwo i poprawy nie ma. A jest gorzej. Przyplątało się zapalenie ucha, temperatura, wymioty i ma zapalenie płuc. Czeka nas szpital. Nie wiem jak to wszystko ogarnąć. Co zrobić z Alą, bo nie do końca jest zdrowa. Ręce opadają. Mamy dwa dni obserwacji. Jak do jutra nie będzie poprawy, pakujemy się do szpitala. Ledwo się trzymam.
 
Fredzia mimo wszystko nie poddawaj się i strasznie trzymam kciuki żeby było dobrze i nie skończyło sie szpitalem. Buziaki kochana wyściskaj od nas dziewczyny.
 
reklama
Fredzia kobieto-zastrzyk energii ci wysylam i trzymam za Was kciuki i zdrowka zycze!!!
Mam nadzieje ze jeszcze tej malej teraz w tym wszystkim nie masz na glowie...
 
Do góry