reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie spoczniemy nim schudniemy - jak walczą wrześnióweczki ze zbędnymi kg po ciaży :)

rozmiar 34??? To dziecieca rozmiarowka jak dla mnie - zazdroszcze !!!!
Dziewczyny ja ważę 73kg i jak bym zeszla do 65kg to bylabym szczesliwa.....nie mam pomyslu dla siebie jak pozbyc sie balasu :angry:
 
reklama
Ja ostatnio się ważyłam i zonk! po porodzie szybko zeszlam do swojej wagi 58 kg a teraz waże 60- czyli zamiast utrzymac wagę albo chudnąć PRZYTYŁAM!!- nie mniej jednak się cieszę bo przy wzroscie 172 to taka sucha byłam tak że waga mi nie przeszkadza byle do góry już nie szła, gorzej z brzuchem masakra!!! Ale od wczoraj razem z M wzieliśmy się za robienie 6Weidera i może co pomoże... Najlepsze że nagadałam M. że mu też brzuch urosł( co prawdą nie jest, bo tylko jak się naje to mu coś nie coś widać) i bidak uwierzył i też się zapalił do cwiczeń z czego się cieszę bo przynajmniej na wzajem się bedziemy mobilizować, bo jednak 6 tygodni non-stop to dla mnie wyzwanie:szok::szok:
 
No i ja sie w koncu wzielam za siebie. Jem duzo warzyw, owsianke na sniadanko, miesko gotowane ale to dopiero 2 dni:-D:-D:-D wiec na rezultat musze jeszcze poczekac. Acha! i polecam zestaw cwiczen callanetics, szczegolnie dla tych dziewczyn po cc. Cwicze od dwoch dni, zakwasy sa ale nie sa to cwiczenia takie wysilkowe by mogly zaszkodzic ranom po operacji. Ja dzieki tym cwiczeniom i diecie schudlam po pierwszym porodzie 12 kg w 3 miesiace, a uwierzcie mi mialam z czego zrzucac...
 
No i ja sie w koncu wzielam za siebie. Jem duzo warzyw, owsianke na sniadanko, miesko gotowane ale to dopiero 2 dni:-D:-D:-D wiec na rezultat musze jeszcze poczekac. Acha! i polecam zestaw cwiczen callanetics, szczegolnie dla tych dziewczyn po cc. Cwicze od dwoch dni, zakwasy sa ale nie sa to cwiczenia takie wysilkowe by mogly zaszkodzic ranom po operacji. Ja dzieki tym cwiczeniom i diecie schudlam po pierwszym porodzie 12 kg w 3 miesiace, a uwierzcie mi mialam z czego zrzucac...

to podaj jakies linki do tych ćwiczeń
poćwiczę z Zuzaczką ;)

doti ja to taki mały Skrzat jestem 150cm :)

no to już rozumiem ten rozmiar 34
ja mam 175 ;)
 
reklama
Do góry