reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie spoczniemy nim schudniemy - jak walczą wrześnióweczki ze zbędnymi kg po ciaży :)

Ladnie Ayni. Ja nie licze ile stracilam po ciazy bo nie za bardzo wiem jak? Po porodzie wiadomo ze odjac dziecko, wody lozysko, ale mialam kroplowki a to duzo wody i tak sobie ustalilam po malu do jakiego punktu daze jakosiagam to nastepne. W spodniach tez juz chodze sprzed ciazy ale zaczynaja sie robic brzydkie czyli w szafie czekaja juz o rozmiar mniejsze piekne no i teraz musze sie w nie wcisnac jak najszybciej.:-D:-Ddobry sposob:tak:
 
reklama
Ale jak wcześniej ważyła 50 kg? Ona chce wrócić do wagi sprzed ciąży. Jak każda z nas. Może Stokrotka to drobna i filigranowa kobietka i te 8 kg na plusie po prostu 'nie wyglądają dobrze' :) Ja mimo, że zazdroszczę nawet tych 58kg, trzymam za nią kciuki :tak:

dziękuje Kochana za zrozumienie :tak: mam 164 i 50kg to dla mnie waga idealna :tak:
u mnie 7 kg na minusie :-) no i rozstepy sie wybielaja, czegoz chciec wiecej :) wracam do przedciazowych spodni :tak: co prawda jeszcze troche mam do zrzutu i wiem, ze to potrwa, ale nawet jakbym miala rok czekac to poczekam.

nooo i zapuszczam wlosy do pasa. juz mam do polowy plecow. zamierzam nie scinac i nie farbowac.

ale bede laska :-D

3mam kciuki za powodzenie :tak:

aaaaaaaaaaa ufarbowałam te włosy i wszystkie mam :tak: jak zrobię foty to wstawię, jestem zadowolona z efektu :tak:
 
Ja mam 162 i dla mnie 50 kg to waga idealna. Niestety stanęłam na 64, starość nie radość, i jak mam chwilę, to wolę klapnąć z zadkiem niż ćwiczyć:baffled:

Nie tylko Ty nie masz chęci na ćwiczenia. Moje 'zrzucanie kg' ogranicza się do KP i spacerów z córką. Staram się też nie jeść słodyczy, ale nie zawsze mi to wychodzi. Mnie mobilizują tylko ćwiczenia w grupie - także fitness to mój żywioł, ale niestety nie ma jak wyjść z domu. Mam nadzieję, że niedługo chociaż jedną godzinkę będę mogła pohasać na fit <3
 
Ja mam 162 i dla mnie 50 kg to waga idealna. Niestety stanęłam na 64, starość nie radość, i jak mam chwilę, to wolę klapnąć z zadkiem niż ćwiczyć:baffled:
To masz jak ja 162wporywach do 164 ale wage idealna ustalilam sobie juz na ok 56 kg, nie chce byc za chuda.
Pomylec ze 10 lat temu poszlam do lekarza po tabletki na przytycie :-D
Nie tylko Ty nie masz chęci na ćwiczenia. Moje 'zrzucanie kg' ogranicza się do KP i spacerów z córką. Staram się też nie jeść słodyczy, ale nie zawsze mi to wychodzi. Mnie mobilizują tylko ćwiczenia w grupie - także fitness to mój żywioł, ale niestety nie ma jak wyjść z domu. Mam nadzieję, że niedługo chociaż jedną godzinkę będę mogła pohasać na fit <3

Ja tez stosuje ta metode ale na brzuch to nie pomaga:no:, po porodzie chwilke cwiczylam i teraz nie mam czasu (powiedzmy)
 
To masz jak ja 162wporywach do 164 ale wage idealna ustalilam sobie juz na ok 56 kg, nie chce byc za chuda.
Pomylec ze 10 lat temu poszlam do lekarza po tabletki na przytycie :-D


Ja tez stosuje ta metode ale na brzuch to nie pomaga:no:, po porodzie chwilke cwiczylam i teraz nie mam czasu (powiedzmy)

Tabletki na przytycie? O kurcze! To w ogóle są takowe? Szok!
Ja się łudzę, że trochę pomoże (z naciskiem na ŁUDZĘ) :p Muszę brzuszki porobić, ale jakoś mobilizacji brak...
 
reklama
no więc ja zamiast ćwiczyć obżeram się kokosowymi michałkami :cool::sorry: ćwiczenia poszly w kąt...jedynie siłka zostala :angry:ale mam napaść na słodycze...niech mi ktoś kopa sprzeda w litery co:p
stanęłam przy wzroście 170 waga 58,5 kg
 
Do góry