reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie sama,ale samotna:-(

@Kaamilaaa a na kiedy masz wizytę? Trzymam kciuki żeby było ok:) mój wieczór to kąpiel dziewczynek za mną i karmię Kaję jak zaśnie to zrobię kolacje Liwce i nam chociaż głodna nie jestem nie wiem jak mąż bo maluje sypialnie żeby można było wstawić szafę i się odgruzować bo nasz dom wygląda jak magazyn:/ my dziś może Johnny wick 2 obejrzymy ale to zależy od naszych dziewczynek. W ogóle dzisiaj muszę poszukać na necie jakiś okazji na święta dla dzieci naszych i od szwagra. Od zeszłego roku nie zostawiamy wszystkiego na ostatnią chwilę a kupujemy wcześniej jak jest okazja zaoszczędzić. Wyhaczyliśmy fajne klocki dla 2 letniego bratanka męża w promocji że 100 zł na 29zl także dla niego już mamy prezent. Musimy jeszcze coś dla drugiego 10 latka na urodziny i święta i jin mam pojęcia co:/
 
reklama
@Ewa87 tez fanka wampirów ? [emoji3] szkoda ze ze "starej" ekipy to zostaje tam tylko tak na prawde Hope i Alaric [emoji57] ale i tak ogladac bede [emoji3]

@Ky8 umowilam sie na 22.10 [emoji3] to bedzie 7+4 wedlug om wiec serducho powinno juz byc [emoji120] gdyby nie to ze 17.10 ide z mlodym do szpitala to pewnie wtedy bym poszla no ale kilka dni wytrzymam [emoji3]
A co to za klocki w promce znalezliscie ? [emoji3]
 
@Kaamilaaa a co z młodym że do szpitala idziecie? Wiesz co taka walizkę z klockami a ja plac budowy z samochodami itd. coś takiego Link do: KLOCKI WESOŁA BUDOWA W WALIZCE KÓŁKACH WALEC 78 EL tylko w poniedziałek kupiliśmy za 29zl zawsze w pierwszy poniedziałek miesiąca jest strefa okazji i można w super cenie wyhaczyć różne rzeczy ( jakis czas temu władnie w tych okazjach kupiliśmy radio do samochodu z 1000zl na 257zl)
 
@Kaamilaaa a co z młodym że do szpitala idziecie? Wiesz co taka walizkę z klockami a ja plac budowy z samochodami itd. coś takiego Link do: KLOCKI WESOŁA BUDOWA W WALIZCE KÓŁKACH WALEC 78 EL tylko w poniedziałek kupiliśmy za 29zl zawsze w pierwszy poniedziałek miesiąca jest strefa okazji i można w super cenie wyhaczyć różne rzeczy ( jakis czas temu władnie w tych okazjach kupiliśmy radio do samochodu z 1000zl na 257zl)
To musze w poniedzialki obczajac cos fajnego zeby mlodemu cos wyhaczyc w dobrej cenie [emoji3] no i cos dla tz rodziców zeby miec na swieta oprocz tego co juz zaplanowalam czyli pudeleczek ze skarpetkami z napisem babcia i dziadek [emoji173] bo wtedy chcemy poinformować o ciazy [emoji173] oo takie skarpetki [emoji173]Link do: Skarpetki niemowlęce SOXO balerinki BABCIA DZIADEK +zdjecia z usg [emoji173]

A mlody ma miec 18.10 operacje na sprowadzenie jadra do moszny. Juz sie trzese na myśl o narkozie i o wszystkim [emoji849] i jeszcze 17tego przed przyjeciem musimy kardiologa zaliczyc znow [emoji849]
 
Dextera mecze obecnie 5raz [emoji14]
A na pamiec to znam pamietniki wampirów i the originals [emoji3] niecierpliwie czekam na nowy serial tak jakby kontynuację tych dwóch, premiera juz niedlugo [emoji3]

Jak wam mija wieczor ? Moj mlody wlasnie wcina kolacyjke i zaraz idze spać [emoji4] a ja pewnie jakis film z tztem i jego mama i tez potem wyspac sie [emoji3]
Umowilam dzis wizyte u gin, mam nadzieje ze jak pojde to wszystko bedzie dobrze [emoji4][emoji120]
Napewno będzie dobrze,trzymamy kciuki:-)
Co do wieczoru to u nas jak zawsze..kąpanie ,usypianie ,pół godziny spokoju i od nowa usypianie:-\
 
To musze w poniedzialki obczajac cos fajnego zeby mlodemu cos wyhaczyc w dobrej cenie [emoji3] no i cos dla tz rodziców zeby miec na swieta oprocz tego co juz zaplanowalam czyli pudeleczek ze skarpetkami z napisem babcia i dziadek [emoji173] bo wtedy chcemy poinformować o ciazy [emoji173] oo takie skarpetki [emoji173]Link do: Skarpetki niemowlęce SOXO balerinki BABCIA DZIADEK +zdjecia z usg [emoji173]

A mlody ma miec 18.10 operacje na sprowadzenie jadra do moszny. Juz sie trzese na myśl o narkozie i o wszystkim [emoji849] i jeszcze 17tego przed przyjeciem musimy kardiologa zaliczyc znow [emoji849]
Mój syn miał operację na uszy jak miał 3lata..nigdy nie zapomnę jak go w tej narkozie wywiezli z całym nosem i buzia zakrwawiona,aż się nogi pode mną ugiely...
Nie martw się,napewno będzie wszystko dobrze :-):-)
 
Mój syn miał operację na uszy jak miał 3lata..nigdy nie zapomnę jak go w tej narkozie wywiezli z całym nosem i buzia zakrwawiona,aż się nogi pode mną ugiely...
Nie martw się,napewno będzie wszystko dobrze :-):-)
Ojej [emoji849] ja pamietam jak mowilam ze zawieszamy starania bo nie chce byc na poczatku ciazy jak bede musiała byc tam z mlodym bo to dla mnie ogromny stres a tu sie okazalo ze z sierpnia przesuneli operacje na październik no i tak to sie zgralo z moja ciąża [emoji57]
Mam nadzieje ze bedzie dobrze [emoji120] cale szczescie to tylko dwa dni i do domu [emoji4]
 
@Kaamilaaa będzie na pewno dobrze z młodym:) a pomysł super na poinformowanie o ciąży my o ciąży z Majką poinformowaliśmy na następny dzień jak zrobiłam test bo w ten dzień miałam lekarza i od razu L4 w pracy a że moim współpracownikiem był szwagier to nie chcieliśmy żeby dowiedzieli się ode mnie z pracy a od nas i tak oto o 5 rano jak wychodziliśmy do pracy poinformowaliśmy teścia i teściowa to myśleli że to żart i popołudniu się pytali czy my nie żartujemy:p szwagierka dała im świeżo zrobiony test:/ ble
 
@Kaamilaaa będzie na pewno dobrze z młodym:) a pomysł super na poinformowanie o ciąży my o ciąży z Majką poinformowaliśmy na następny dzień jak zrobiłam test bo w ten dzień miałam lekarza i od razu L4 w pracy a że moim współpracownikiem był szwagier to nie chcieliśmy żeby dowiedzieli się ode mnie z pracy a od nas i tak oto o 5 rano jak wychodziliśmy do pracy poinformowaliśmy teścia i teściowa to myśleli że to żart i popołudniu się pytali czy my nie żartujemy:p szwagierka dała im świeżo zrobiony test:/ ble
No my pewnie szybciej bysmy powiedzieli tylko ze narazie jest za wcześnie zeby mówić a 16.10 wracamy do siebie i do rodzicow tz przyjedziemy dopiero na święta [emoji4] mam nadzieje ze nie wybrzuszy mnie wtedy jeszcze za bardzo zeby nie bylo ze od wejscia wszyscy beda wiedziec co jest grane [emoji14]
 
reklama
Dzień dobry :-)
Jak wam minęła noc..u mnie masakra,mała się darła przez godzinę,nie wiadomo czemu..a potem przez resztę nocy tak się kręciła że xnowu wylądowała u nas w lozku:-\
Wasze maluchy też się tak krecily w nocy jak się naucxyly nowych rzeczy?np obracanie się albo raczkowanie itp...slyszalam że niektóre śpią na stojąco haha...moja miedawno opanowała obroty brzuch plecy....i od 3tyg jest horror w nocy..co ona wyprawia.. łóżeczko dla niej za małe albo walnie w szczebel głową albo noga gdzieś utknie..a po naszym lozku to całym jeździ,my z mężem w kaciku ściśnięci
 
Do góry