reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie sama,ale samotna:-(

@K8y szagòwki to kopytka :) Pochodzę z Wielkopolski tak u nas się mòwi. Nie raz sie zapominam hihi. Znajomi jak byłam u nich w Szczecinie od razu powiedzieli ,że nie da sie ukryć ,że wychowałam się w Wlkp. Dużo osòb zwraca uwagę i się pyta ,albo od razu mòwi ,że ja nie tutejsza.
 
reklama
@Ewa87 u mnie kopytka lubię tylko ja bo mąż to kręci nosem chyba że są takie drobne jak gnocchi to wtedy jest ok. Dzisiaj eksperymentalnie robię właśnie spaghetti z pesto zielonym zobaczymy co z tego wyjdzie:p orłem zdecydowanie nie jestem w kuchni:p może kiedyś zapisze się na jakiś kurs gotowania bo u nas non stop to samo jest
 
Zrobiłam i jest pyszne:p normalnie nie spodziewałam się że coś z tego wyjdzie:p poczekam jeszcze na opinię małzonka może mu posmakuje:)
 
Zrobiłam i jest pyszne:p normalnie nie spodziewałam się że coś z tego wyjdzie:p poczekam jeszcze na opinię małzonka może mu posmakuje:)
Przyznaje się bez bicia ,że pesto nie cierpię, wolę carbonara :p ,ale Twoje z chęcią bym posmakowała :)

Podbrzusze mnie boli znowu ,kolejny podejrzany objaw i marudze hih. Mój mi herbatkę zrobił ,wtule się i jakiś filmik będę na wieczór szukać ,jak młodzi pójdą nyny to będzie można w spokoju obejrzeć.. komedie oczywiście chociaż większość już widziałam :)
 
Boże..obejrzec w spokoju film...marzę o tym
Jedyne co oglądam to przyjaciele po raz 134678. Chyba dlatego że znam na pamięć i nawet jak jestem zajęta to nic mi nie umknie:p
 
Z seriali polecam "gotowe na wszystko" a jak ktoś lubi seriale kryminalne to "Dexter" albo medyczne to "siostra Jackie":)
 
Z seriali polecam "gotowe na wszystko" a jak ktoś lubi seriale kryminalne to "Dexter" albo medyczne to "siostra Jackie":)
Dextera mecze obecnie 5raz [emoji14]
A na pamiec to znam pamietniki wampirów i the originals [emoji3] niecierpliwie czekam na nowy serial tak jakby kontynuację tych dwóch, premiera juz niedlugo [emoji3]

Jak wam mija wieczor ? Moj mlody wlasnie wcina kolacyjke i zaraz idze spać [emoji4] a ja pewnie jakis film z tztem i jego mama i tez potem wyspac sie [emoji3]
Umowilam dzis wizyte u gin, mam nadzieje ze jak pojde to wszystko bedzie dobrze [emoji4][emoji120]
 
reklama
Dextera mecze obecnie 5raz [emoji14]
A na pamiec to znam pamietniki wampirów i the originals [emoji3] niecierpliwie czekam na nowy serial tak jakby kontynuację tych dwóch, premiera juz niedlugo [emoji3]

Jak wam mija wieczor ? Moj mlody wlasnie wcina kolacyjke i zaraz idze spać [emoji4] a ja pewnie jakis film z tztem i jego mama i tez potem wyspac sie [emoji3]
Umowilam dzis wizyte u gin, mam nadzieje ze jak pojde to wszystko bedzie dobrze [emoji4][emoji120]
Oo tak ,tak też czekam na kontynuację. Klaus echh.. uwielbiam te seriale <3

Godzinę gadalam z przyjaciółką przez telefon ,dzieci już filmik i spać do siebie ,a My swój filmik zaczniemy ;) Tylko ten brzuch echh... dokucza.
 
Do góry