reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nauka nocnikowania

reklama
Super! Gratulacje dla dziewczynek, bo widze, ze glownie panie upodobaly sobie nocniczki. Dla panow tez gratulacje.


U nas pampersy dalej gora. Po kilku nieudanych probach, dalam spokoj.
Zaczniemy na nowo nauke juz w domu.
mati w ogole nie informuje o swoich potrzebach, nie ma tez jakis swoich rytualow zwiazanych z kupa. Nie chowa sie, nie oddala ... Poprostu robi tam gdzie stoi i gdyby nie zapaszek, to nikt by sie nie zorientowal.

Takze jestesmy na samym koncu. No ale chyba ma jeszcze czas.
 
Ipanema, ja sobie to tlumacze, ze do konca zycia Sara nie bedzie latac w pampersach ;-) Na Matiego tez przyjdzie czas, zobaczysz :tak:

Sara bez problemu rozroznia czas kiedy nosi pieluche, a kiedy jest bez - jak ma pampersa to nie wola, natomiast jak lata bez to wola i sama sie wysadza na nocnik :tak:
A ostatnio nawet sama kupe zrobila do nocnika :tak: Moja mama po zapachy wyczula, ze cos jest ;-):-) bo Sara sama sie nie przyznala :-) No ale dupki se nie wytarla niestety :-p
 
sandra na to też przyjdzie czas;-)
u nas dalej bez wypadków:-p ale na noc ciągle zakładamy pieluchomajtki:tak: jakoś się Alka przemóc nie może, bo już kilka razy chciałam jej majty założyć, a ta: "nie, uśka"!!;-)
 
Alutka sama zadecyduje kiedy bedzie gotowa na odstawienie pieluchy w nocy ;-):-) Madra dziewczynka :tak::-)

Sara w ciagu dnia lata w majciorach :tak: Chyba, ze idzie z moja mama na dlugi spacer to wtedy wklada pieluchomajtki :tak: Tak to bez problemu robi i siku i kupe do nocnika albo kibelka - sama sie rozbiera i siada (oczywiscie jak ma cos latwego do sciagniecia, np. dresik).
 
a powiedz jaka po nocy jest, strasznie zlana?
No w nocy niestety musze jej nawet czasami przebierac pieluche nad ranem, bo przesikuje sie :baffled::sorry2:ale to dlatego, ze na wieczor pije ok. 250-300ml mleka, a w nocy potrafi wypic cala butelke wody :sorry2: Taki ma nawyk, ale mnie sie wydaje, ze to bardziej chodzi o potrzebe ssania, a nie pragnienie...:sorry2:
 
No w nocy niestety musze jej nawet czasami przebierac pieluche nad ranem, bo przesikuje sie :baffled::sorry2:ale to dlatego, ze na wieczor pije ok. 250-300ml mleka, a w nocy potrafi wypic cala butelke wody :sorry2: Taki ma nawyk, ale mnie sie wydaje, ze to bardziej chodzi o potrzebe ssania, a nie pragnienie...:sorry2:
wszystko możliwe, ale Sarka pewnie sama zrezygnuje z tego nocnego picia, nie czarujmy się nasze maluchy dopiero po 2 latka mają:tak:
 
reklama
Do góry