reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nauka nocnikowania

reklama
2 razy w nocy musialam dzisiaj Sarze pampersa przebierac :baffled: bo przez ten katar non stop chciala pic :baffled::sorry2:
 
Sandra, to gratulacje :-D mila taka poprawa u Saruni :-)

My dalej bez pieluch, nawet resztek sie pozbylam juz z domku :-) - oddalam szwagierce, bo ma synka prawie dwuletniego i akurat po Jagodzie beda pieluchy na niego :-)
Jagodzie zdarzaja sie wpadki, ale masakrycznie rzadko - ostatnia poltora tygodnia temu u mojej mamy w nowym lozku i po dlugiej podrozy, wiec mysle, ze po prostu byl maly stres. W tej chwili wstaje w nocy sama jak chce jej sie siusiu i robi na nocniczek, podciaga majty i idze spac dalej. Albo budzi sie nad ranem, przechodzi do nas i spi do rana (tak najczesciej) a siusia tak z dwadziescia minut po przebudzeniu.
 
Karoo, gratulacje! :tak::-) No prosze jaka Jagodka jest samodzielna :tak::-)

My na noc niestety dalej ciagniemy pampki, bo ten suchy pampers to znowu takak jednorazowa przygoda :sorry2:
Nie wiem czy nie sprobowac kiedys polozyc ja bez - moze sika do pielcuhy, bo wie, ze ja ma i moze sobie na to pozwolic, nie?

W ciagu dnia, na wyjazdy, zakupy itd. chodzi oczywiscie bez pieluchy i czasami jak powie, ze chce siku, a nie ma mozliwosci w danej chwili, to potrafi wytrzymac jakis czas :tak:
 
sandra spróbuj Sarkę położyć, bez pieluchy:tak: podkład pod prześcieradło, wieczorne siku i rozmowa typu: "duża dziewczynka... przedszkole..." itp. na pewno się sprawdzi, tylko na pierwszy raz to może jak na drugi dzień do pracy nie idziesz, żebyś się rano w razie czego nie stresowała przebieraniem łóżka:-p
 
Zeby nie zapeszac, nie bede sie chwalic ;-), tylko informuje, ze juz 2 noc z rzedu sucha :tak::-) Moze to kwestia, ze zwykle pampki zamienilam jej na pieluchomajtki? I powiedzialam, ze to takie ladne, specjalne majteczki na noc z konikami Pony i szkoda, zeby sie moczyly ;-):-D
 
reklama
To ja też, cichutko, żeby nie zapeszyć - koniec z pieluchami!!!

Od dawna pielucha była tylko na noc, ale jakieś 2 tyg temu zaczął budzić się z suchą, od 6 dni śpi więc już tylko w majteczkach. Bezwpadkowo, więc się już cieszę!!! :tak:
 
Do góry