reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nauka nocnikowania

Domiska, ja bede probowac polozyc Sare na noc bez pieluchy jak kilka dni z rzedu obudzi sie rano z zupelnie sucha :sorry: a niestety widze, ze chociaz raz sika w pieluche podczas snu :sorry:
Powodzenia Wam zycze:tak:, przed Wami na pewno krotsza droga niz przed nami ;-):-)
 
reklama
Sandra nie wiem jak u was ale np Shannie wie ze jak ma majteczki normalne to nie moze sie zsikac :D wiec w nocy jakby zasypiala moze tez by to poskutkowalo??:)
Domiska, Sara jak ma majtki to tez wie, ze sie wtedy sika do nocnika albo do kibelka :tak::-) Zreszta widze, ze nawet jak ma ubrana pieluche to na spacerze mowi mi, ze chce siku, wiec moze kiedys sprobuje polozyc ja bez pampersa na noc :sorry::tak::-)
 
Chwale sie, chwale - Sara juz drugi dzien z rzedu zalicza spacer bez pieluchy :tak::-D:tak:Wczoraj raz na spacerze chciala siku, wiec skorzystalysmy z krzaczkow nad rzeka ;-):-)
Na noc niestety dalej pielcuha byc musi, bo rano wazy chyba z kilo :baffled::sorry:
 
Gratulacje dla Sarki!

Pszczola juz odpieluchowana zupelnie - 3 dni temu wywalilam ostatnie zmaltretowane:-p "wyjsciowe" pieluchomajtki:tak: Sikanie na dworze tez mamy zaliczone:tak: i to bez protestow (za to w towarzystwie kolezanki;-)):-)
 
Dominique, Mada - gratuluje zaliczenia krzaczkowego sikania ;-):-D

Dominique, a na noc Pszczola tez juz bez pampersow?

Sara kolejny dzien i kolejny ponad 3 godzinny spacer zaliczony bez pieluchy, za to z 2 sikaniami nad rzeczka :-p
 
reklama
HA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pierwsza kupa pod krzaczkiem zaliczona:-D
ale mam nadzieję ,że to bedzie sie zdarzać sporadycznie bo myślałam ze mi krzyż pęknie(Ami miała problem typu zatwardzeniowego):confused2:
ja wczoraj w kieszeni od walizki znalazłam 2 pieluchy:-pzatrzymam je choc nie mam zielonego pojęcia po jaką cholerę:eek:
 
Do góry