reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nauka nocnikowania

reklama
u nas najśmieszniejsze jest,że mała wogóle nie używała nocnika:-D
zaczęłam ją uczyć jak skończyła 1,5 roku i jakoś jej długo nie przeszkadzaly mokre majtki i kałuża na podłodze, a z kupą to by mogła wtedy pół dnia siedzieć w majtkach
całe lato nic, chociaż jej nie popuszczałam
wkońcu bliska byłam załamania
aż tu na koniec września 2008 niespodzianka, mała bawiła się widerkiem takim małym, palstikowym i nagle do mnie "mama chce siku" ja jej majtki nadół a ona siadła na wiaderko i się wysikała
przez tydzień to był jej kibelek:-D:-D
a później na wc od razu

Hej Mikusia.U nas Pawła tez uczyłam od 1,5 roczku.Szybko chwycił o co chodzi i teraz w dzień nie mamy żadnego problemu.To On wybiera gdzie robi siusiu-do nocnika czy na kibelek.
Ale po nocy to pielucha ciężka.W ciagu dnia na drzemkę nie założyłam Mu raz pieluchy i oczywiście spał zasikany.A w nocy to chyba by pływał.
 
Mikusia, fajnie, ze i Wy juz bez pampkow smigacie :tak::-) Gratulacje!

Leika, Atram, u nas niestety na noc tez pielucha musi byc, bo rano wazy chyba z kilo :baffled::sorry2: Raz w trakcie choroby zasnela w ciagu dnia (bo normalnie nie spi) bez pieluchy i obudzila sie zasiurana, a spala moze z godzinke :sorry2:

No a w ciagu dnia w domu bez pieluchy - na spacery jej ubieram, bo jak gdzies idziemy to raczej na dluzej i dalej od domu, a rozbierac ja z kombinezonu, body, rajtuz itd. to raczej na takiej pogodzie odpada ;-)W domu sika albo do nocnika albo do kibelak - sama sobie wybiera :tak: Zdarzy sie tez zrobic siku do bidetu ;-):-)
Mam nadzieje, ze latem wyjdziemy z pieluch :tak:
 
Chwale sie, chwale - juz 2 noce pod rzad pielucha rano suchutka :tak::-):tak::-) Przeczekam jeszcze z tydzien, jak dalej tak bedzie to sporubuje jej nie ubierac na noc pieluchy :tak:
A powiedzcie mi, gdzie mozna kupic te takie duze podklady na lozko? Takie jak w szpitalu dawali :-) A aptece moga miec?
 
Sandra - brawo dla Sarki:tak: podkłady oczywiście w aptece a ja kupowałam w rossmanie takie dla dzieci mniejsze ale to bez różnicy, my juz z podkładów zrezygnowalismy ale przede wszystkim dlatego ze przez to ze podkład ma folie i Ami miała całe plecki mokre tak sie pociła
 
Sandra gratulacje dla Sarki:tak:
No i u nas w końcu sukces, Alka dojrzała: znowu normalnie woła, nie posikuje w majtki i nocki w dalszym ciągu są suche:-)
 
brawo dla Saruni!! sandra a Ty do lata chciałaś czekać, to Cię córcia zaskoczyła:-):-):-)
u nas bez zmian:-p pod prześcieradłem leży podkład (z belli, w markecie kupiony)
ale przy zmianie pościeli tylko taki wymiętolony wyrzucam i daję świeży:tak:
 
reklama
Do góry