reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nauka nocnikowania

reklama
dzisiaj po południowej drzemce Alka nasikała do.... pokrywy z nocnika, bo sam nocnik zostawiłam w łazience, no ale dała se rady:-p
 
AgaMonika Ala po prostu nie ma czasu na wołanie siku, też to przerabiałyśmy...
u nas bez zmian, pieluchy zupełnie odstawione... czego życzę wszystkim!!
Bedytka, u nas odpukac to samo :-D :-D
Na dzien dzisiejszy 6 nocy bez przerwy bez posiusiania -pieknie trzyma, rano wstaje i siusia do nocniczka. Wczesniej dwie, max trzy nocki i wpadka, ale na razie wpadek nie ma i mysle, ze juz nie bedzie :-)
 
dzisiaj po południowej drzemce Alka nasikała do.... pokrywy z nocnika, bo sam nocnik zostawiłam w łazience, no ale dała se rady:-p
Alutka umie radzic sobie w kazdej sytuacji :tak::-)

Sara wczoraj nasikala do "bagaznika" swojego roweru :-p:-)

Karoo, ogromne gratulacje! Super, ze i u Was juz bez pieluch na calego :tak::-)

Sara niestety w trakcie snu nie potrafi jeszcze kontrolowac pecherza :sorry2::baffled: Dzisiaj obudzila sie o 7 rano, sciagnelam jej pampersa, wlaczylam bajke i sama jeszcze drzemalam. Jak sie obudzilam to Sara spala jak zabita :-p, poszlam na 10 do dentysty, wrocilam o 11 i dalej spala, ale jak sprawdzilam to juz byla i ona i lozko zalane :baffled: Takze jeszcze na noc troche pieluch zuzyjemy niestety :sorry2:
 
a u nas raz lepiej raz gorzej..sikanie nawet nawet:) ale kupa nie chce ladowac na nocniku:(
dzieki dziewczyny z rady, a maly faktyccznie traume mial-operacja jaderka..ja go rozumie..on tez rozumie gdzie i co sie robi..ale jakos nie zawsze to widac...
 
reklama
Do góry