reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nauka nocnikowania

i urtował:) prktycznie każda kupa laduje w kibielku lub nocniku:) są jeszcze rozne dni ale wierze ze bedzie dobrze:)
 
reklama
brawo, brawo:-)

ja już sobie nie wyobrażam przewijania Ami a juz kupy w pampersie...ooooooo nie dziękuję, wystarczy mi czyszczenie nocnika:-p
 
My to chyba nigdy nie wyrosniemy z pieluch na noc :baffled::sorry2: Codziennie rano pampers jest na wylot przesikany :sorry2: A niby sygnalem, ze dziecko mozna powoli klasc bez pieluchy jest suchy pampers po spaniu :sorry2:Kurde, mam nadzieje, ze do lata jakos sie nauczy :-p

A dzisiaj mama mi dzwonila do pracy, ze Sara po spacerze uparla sie, ze nie sciagnie pieluchomajtek i specjalnie zrobila do nich kupe :baffled: Cofa sie w rozwoju czy co? :baffled::-p
 
sandra nie martw się, to też pewnie nagle nastąpi jak u nas wszystkich, z nocki na noc się pampera pozbędziecie:tak:
 
Sandra- nie martw się, u nas to samo, ciągle pielucha na noc. I tylko wtedy... w dzień już od dawna ospieluchowany...
Dwie nocki testowaliśmy spanie bez pieluchy i nie było tak tragicznie, ale jednak u nas na to ciągle za wcześnie...
 
u nas najśmieszniejsze jest,że mała wogóle nie używała nocnika:-D
zaczęłam ją uczyć jak skończyła 1,5 roku i jakoś jej długo nie przeszkadzaly mokre majtki i kałuża na podłodze, a z kupą to by mogła wtedy pół dnia siedzieć w majtkach
całe lato nic, chociaż jej nie popuszczałam
wkońcu bliska byłam załamania
aż tu na koniec września 2008 niespodzianka, mała bawiła się widerkiem takim małym, palstikowym i nagle do mnie "mama chce siku" ja jej majtki nadół a ona siadła na wiaderko i się wysikała
przez tydzień to był jej kibelek:-D:-D
a później na wc od razu
 
i od tamtej pory nie zrobi w majtki, nawet w nocy woła zawsze, na spacerze, w sklepie, no wszędzie, a pampersa to nie da sobie wogole założyć
 
reklama
Mikusia to fjnie:)
u nas nadl raz lepiej raz gorzej,,ale wczoraj to wogole przegiał..3 razy przebierałam go..:(
 
Do góry