reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
no kawalare za tydzien ma komunie ....czekam na @ i od nowego cyklu sprubuje mieszanke nr3:)
2 dni temu tak mnie podbrzusze bolalo jak 1dc a teraz cisza pewnie w niedziele najpozniej w poniedzialek przylezie
POZDRAWIAM WAS KOBIETKI, TRZYMAM ZA WSZYSTKIE KCIUKI I ZYCZE MILEGO I SLONECZNEGO WEEKENDU!
och te dzieci tak szybko rosną mój też niedługo skończy 7 lat
 
reklama
oznajmiam że mój pęcherzyk pekł także dziewczyny pijcie ziółka pomagają
&&&&&&&&&&&& za Was i za siebie
 
Co do śluzu, to trudno mi powiedzieć, bo zawsze mnie zalewa na owu. Ale na pewno jest inaczej niż zwykle.
Lopop, skąd wiesz, że pęcherzyk pękł?
 
Co do śluzu, to trudno mi powiedzieć, bo zawsze mnie zalewa na owu. Ale na pewno jest inaczej niż zwykle.
Lopop, skąd wiesz, że pęcherzyk pękł?
wiem bo byłam na monitoringu prędzej umówiłam sie w 12dc i był ładny dostałam zastrzyk pregnyl i wczoraj byłam na podglądzie i pękł
 
To super! No to efekt musi być!
A u mnie dziś kulminacja owulacji i powiem Wam, że dawno mnie tak jajnik nie bolał przy owu, jestem pewna, że to przez zioła. Tak więc dziewczyny, które macie problem z owulacją - spróbujcie mieszanki nr1! Na pewno nie zaszkodzi!
 
To super! No to efekt musi być!
A u mnie dziś kulminacja owulacji i powiem Wam, że dawno mnie tak jajnik nie bolał przy owu, jestem pewna, że to przez zioła. Tak więc dziewczyny, które macie problem z owulacją - spróbujcie mieszanki nr1! Na pewno nie zaszkodzi!
dorwij M i ostro do roboty kochana
&&&&&&
 
halo dziewczyny jesteście?? Mam pytanie , właśnie dostałam zioła, mieszanke nr 1 i 3, najpier zaczne od 1antyzrostowej, każde ziółko zamówiłam osobno, mam zamiar je wymieszać i parzyć tylko poradzcie mi jak mam pić, co dziennie czy z jakimiś przerwami bo nie wiem. Dzisiaj mam 12 dzień cyklu ale zaczynam pić. Powiedzcie mi czy parzyłyście to w termosie czy normalnie w kubeczku?? Dziękuje z góry za pomoc
 
Witam się i ja
ja teraz pije do tej mieszanki z macierzanki i krwawnika to dodałam:
- kwiat jasnoty białej
- przywrotnik
-kwiat tasznika
i pije jak tamte dwa zioła razem zmieszane o parze 3 x dziennie po 1 łyżce przez 20 min i piję

aby były efekty to rtrzeba ponoc pić regularnie i po 3 miesiachach efekty są na pewno a nieraz juz po 1 miesiącu...
ziółka te są na regulacje cykli oczyszczenie i ogólnie na sprawy kobiece aby funkcjonowały prawidłowo :)

także poproszę o dopisanie do listy
 
no właśnie dziewczynki to dopiszcie mnie do mieszanki nr 1:) wierze bardzo że się uda, jak przesypywalam te zioła to jak jakiś najdroższy skarb :)
 
reklama
Do góry